Wpis z mikrobloga

NATO nie pomoże, nikt tutaj nie przyjedzie, przyślą broń i będą czekali.


@gracilis: bo tak napisal wykopek. A no i Bartosiak tak mowil. I jeszcze w 39 nam nie pomogli, to czemu teraz mają pomóc.
No juz #!$%@? na te cwiczenia, sam sie mozesz zapisac.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: też jestem w II progu (i to razem z żona po zsumowaniu dochodow) i na prawde to boli jak widzisz ile pieniedzy łożysz na ten kraj a dalej gowno to daje. Niestety jestesmy w dziwnym momencie ze musimy utrzymac emerytow, z ktorych duza czesc siedziala po gownopracach (pierdzenie za stolkiem i jedyny obowiazek to palenie fajkow i picie kawy/wódy). Do tego utrzymywanie Kościoła, NFZu gdzie nawet nie mozesz skorzystac porzadnie
  • Odpowiedz
idz robic biznes za 10mln zł bo podobno jesteś ciężko zapracowany a nie siedzisz na wykopie


@gracilis: bede robil co bede chcial, a nie czekal na rozkaz takiego trepa jak ty. Pewnie nawet srasz na rozkaz, wiec jak lubisz to napisze kolejny raz - zapisz sie na szkolenie i opowiedz wrazenia.
  • Odpowiedz
widzę że masz zerowe pojęcie


@gracilis:

Widzę, że nie masz nic do powiedzenia.

NATO nie pomoże, nikt tutaj nie przyjedzie, przyślą broń i będą czekali.


I że masz zerowe pojęcie.
  • Odpowiedz
@gracilis: powiedziałbym, że NATO będzie od początku konfliktu, bo my jesteśmy NATO. Jeśli chodzi o armie pozostałych krajów to tak, stawią się. Część zresztą rotacyjnie już tu jest. No ale rozumiem, że ty masz jakieś przecieki z zagranicznych ministerstw, że nikt by nie przyszedł i tylko parę pompek przez 30 dni w roku nas uratuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Truptutupta: Armia zawodowa to 50tys żołnierzy nie licząc zaplecza, czym ty chcesz walczyć?XD
Twój support nato to bedzie wysyłanie broni przez prawdopodobnie niemcy do polski albo danię. Tyle tego będzie. Gówno bedzie i tyle.
  • Odpowiedz
@gracilis:

Wybitna naiwność


Aham, czyli nie masz nic do dodania prócz swoich wyobrażeń, że będzie tak i tak. No spoko, generale :) Ja jednak sobie pozwolę na inne zdanie i bardziej jednak ufam sojuszom wojskowym niż bieganiu po polu z nudów przez 30 dni poprzeplatanymi gówno wykładami, które równie dobrze można wysłać na maila.

Ja bym serio chciał zobaczyć te plany 30-dniowych szkoleń i zostać przekonanym, że faktycznie właśnie tak to
  • Odpowiedz