Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, jak poradzić sobie ze wzruszeniem na filmie? Byłem ostatnio w kinie i były że dwa momenty na których się wzruszyłem i pròbowałem ukryć łzy przed różowa, nie wiem czemu, ale jakoś nie chciałem tego pokazywać. No ale się nie udało. Jak kontrolować tego typu uczucia podczas na przykład seansów?

#kino #pytanie #uczucia
  • 7
@bvrza uważam, że od jakiegoś czasu nie mam już tak mocnych emocji - wiele w sumie przeżyłem w życiu - np: operacje, wypadek samochodowy i mam wrażenie, że suma tych czynników spowodowała że jestem znacznie bardziej schlodnialym człowiekiem - często jak się czegoś boję to w sumie sobie przypominać, że już mogłem nie żyć i w sumie wszystko jedno.

Jeśli chodzi o relacje ludzkie, też mam wrażenie, że mega skostniałem i w
@Gandezz raczej staram się ukrywać ten typ emocji.

Chciałbym mimo wszystko, być może trochę źle - ale kreować swój pogląd jako osobę, przy której np: różowa może czuć się bezpiecznie. Raczej nie chce żeby kojarzyła mnie z jakimś ciepłym plackiem, który się rozkleja. Kiedyś myślałem, że ukazywanie tego typu uczuć jest dobre, że płacz sam w sobie nie powinien być niczym złym - a nawet może być dobry. Teraz tak nie sądzę...