Wpis z mikrobloga

Hallo #neuropa !
- Jaki jest wasz stosunek do Żukowskiej?
-- Imho to jest jeden wielki cringe. (nie to żeby całym sercem był za liberalnymi wartościami, ale coś tam....).
-- Nie to, że jej wpisy o wojsku były czymś pierwszym i ostatnim, ponadto koroluk czy komentarz Leszka Millera
- Mam śmiałosć porównać ją do tego cringe'u, którą odczuwa kuc kiedy typ z #konfederacja zaczyna pieprzyć farmazony.
- Inb4 jak śmiesz porównywać LUB neuropa nie ma idoli, ergo twój argument jest inwalidą.

To spytam jeszcze inaczej. Czy #neuropa ma jakichkolwiek idoli / autorytety / wzorcy do naśladowania.
Pytam nieironicznie, gdyż wobec #4konserwy nie ma problemów ze wskazaniem takich ludzi... także tego.
  • 17
To spytam jeszcze inaczej. Czy #neuropa ma jakichkolwiek idoli / autorytety / wzorcy do naśladowania.


@wielkaberta: Po za może Radziem Sikorskim dla niektórych to średnio - i też ciężko to nazwać autorytetem. Neuropa nie ma bożków jak k0nfiarze. Neuropa nawet nie ma partii którą lubi. Główne poglądy neuropy to **** i polską prawicę z konfederacją na czele za populizmy, wprowadzanie katoszurstwa w życie i #!$%@? kraju.
@wielkaberta: Ja potężnie krindżuję za każdym razem, jak widzę jej popisy na twitterze. Nie pierwsze tango. Ja wiem, że ona jest lewakiem, ja jestem lewakiem. Za to ona ma jebnięte poglądy, a ja mam inne, eot.

To spytam jeszcze inaczej. Czy #neuropa ma jakichkolwiek idoli / autorytety / wzorcy do naśladowania.


Raczej nie, ale są mądrzy ludzie, których warto posłuchać. Nie będę miał za to sentymentu, jak zaczną pleść farmazony.
Neuropa nie ma bożków jak k0nfiarze. Neuropa nawet nie ma partii którą lubi. Główne poglądy neuropy to **** i polską prawicę z konfederacją na czele za populizmy, wprowadzanie katoszurstwa w życie i #!$%@? kraju.

@Kryspin013 piękne podsumowanie. Niestety wielu konfiarzom pali to styki, no bo przecież w ich prostych pędzonych dychotomią myślenia jesteś albo z nimi albo jesteś lewakiem.
Niestety wielu konfiarzom pali to styki


@MglawicaKraba: co ty za bzdury opowiadasz? Nie mierz własną miarą, to, że eks kuce mają wrażenie, że bożkowanie to standard w #konfederacja to tylko problem eks kucy.

Z mojego doświadczenia z członkostwem w P0 i składem disco neuropy to śmiało mogę powiedzieć, że znajduje się największy zlot szurstwa a la Fakty i Mity, za hejcik Zdradka można wylecieć moment.
@MglawicaKraba: co ty za bzdury opowiadasz? Nie mierz własną miarą, to, że eks kuce mają wrażenie, że bożkowanie to standard w #konfederacja


@qluch: #!$%@? wcale nie jesteście znani z cytatów typu "wyrwane z kontekstu", "nie to miał na myśli" albo udwaniu, że korwina trzeba ignorować przy jednoczesnym sraniu potem znaleziskami jak to "Hura! korwin nie jest onucą" bo raz na pierdyliard wysrywów (w końcu) napisał coś źle o ruskich xD
@wielkaberta: właśnie to jest najlepszym podejściem żeby nie szukać żadnych idoli. Nie robić fikołków w ich obronie. Nie musisz popierać durnych postulatów kogoś kto określa się jako lewica. Jak ktoś się skompromituje - to olewasz go i nic się nie dzieje, konfiarze tylko trwają w swoim uporze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wielkaberta:

Czy #neuropa ma jakichkolwiek idoli / autorytety / wzorcy do naśladowania.


Szukanie sobie kapitana okrętu, bo inaczej się zagubisz w życiu to domena konserw.

Neuropki mogą mieć co najwyżej wspólnych wrogów, a i nie wszyscy tych samych