Wpis z mikrobloga

Mam straszny dylemat, nie wiem jakim klubem zacząć pierwszego save'a w #fm23. Opcje są dwie: Chrobry Głogów lub GKS Tychy. Z pozoru podobne kluby - cel ten sam - awansować do Ekstraklasy jak najszybciej. Chrobry, pomimo bycia klubem zdecydowania biedniejszym, ma dosyć zrównoważoną i zgraną kadrę i zawodników o podobnym poziomie na wszystkich pozycjach. GKS za to ma dużo więcej pieniędzy, większy budżet i kilku zawodników, których spokojnie można nazwać jednymi z najlepszych w lidze, ale z drugiej strony ma poważne braki na paru pozycjach. Potrzeba tutaj przynajmniej kilku transferów. I o to muszę zadać sobie pytanie, ale też pytam o zdanie Was; lepiej wziąć Chrobrego i bez potrzeby robienia transferów próbować awansować, czy GKS i pobawić się trochę w budowanie kadry?
miłego wieczoru czy tam dnia zależy kiedy czytacie
#footballmanager
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrMacix: Zależy jak trudną chcesz mieć rozgrywkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tychy mają fajnych młodzików zdaje się. Ja lubię właśnie stawiać na wychowanków, zwłaszcza w takich klubach. Raczej zarząd nie będzie oczekiwał od Ciebie awansu po sezonie albo dwóch. Możesz więc szkolić młodych, dawać im grać do woli.
  • Odpowiedz
@MrMacix: jeśli chcesz wbić ze swoją wizją i zostać w klubie na dłużej, to GKSa wydaje się być według mnie lepszą opcją. Chrobry to taka ułożona struktura, a kasy dużo więcej pewnie nie sypną, więc długo będziesz miał spętane ręce
  • Odpowiedz
@Vanlid: No właśnie oczekują ode mnie w drugim sezonie, ale jeśli udałyby mi się transfery, to jest to wykonalne. A co do młodych, to jest chyba kilku ciekawych.
@Haramb3: No właśnie chciałbym wejść ze swoimi pomysłami, móc zrobić więcej niż zakontraktowanie jednego wolnego zawodnika. W 21 miałem fajną przygodę z Puszczą Niepołomice, ale ciągle problemem był mały budżet, porządne transfery mogłem zrobić dopiero po 3 sezonie i jednocześnie
  • Odpowiedz