Wpis z mikrobloga

@Catastroish: Tak, Tomek mnie pozytywnie zaskoczył. Jest odpowiedzialny, traktuje dziewczyny z szacunkiem i jest uważny: potrafi słuchać, dostrzega ich emocje i widzi, co się dzieje w grupach. W poprzednim odcinku zwrócił Tomowi uwagę, że kiepska atmosfera w willi jest jego zasługą, a stary gówniarz zrobił minkę łobuziaka, który przecież nie ma wpływu na to, że baby tak za nim szaleją. Bleee
@Amikamamy: Z tym że jego kompleks wieku widać najbardziej po tym jak w rozmowach o wieku rzuca teksty typu 'ja to mam 30-ści'. Osoby które się nie przejmują swoim wiekiem nie gadają takich rzeczy. Mówią mam 40 lat i tyle xD bez postawy w której prawie za to przepraszają xD
@Amikamamy: tak, ale on sposobem bycia wychodzi na kolesia z syndromem piotrusia pana, taki fircyk po liftingu xD
@heheszka2: Jak na mój gust to on stosuje takie tanie sztuczki, ale rozbraja mnie to, że tam laski autentycznie na niego lecą. Podchodzą emocjonalnie do kontaktów z nim i to nie jedna, nie dwie a przynajmniej trzy i to tak mocno. Jestem zdumiona :D
@Catastroish: Nie rozumiem tego, że on im się autentycznie podoba i angażują się w niego emocjonalnie. Facet ma lepkie łapy, każdą chce macać i lizać, a jego poczucie humoru jest suche jak studnia na pustyni. Trudno uwierzyć, że są tak spragnione miłości, że aż od tego ślepną.
@herbata_z_cytryna: Tak, myślę, że duża część - szczególnie tego dogryzania sobie jest spowodowana rywalizacją, ale to by mnie tak nie dziwiło, jak dzisiejsze łzy w oczach tej... no ... Asi? tej blondynki co przeszła do Toma i jej rozmowa z nim, że on jej się od początku podobał i bla bla bla 'to teraz znowu muszę być niedostępna' i 'oj to właśnie w Tobie lubię' i takie podkładanie się w rozmowie.