Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym wyjechać do Anglii na kilka miesięcy max pół roku, tak żeby pomieszkać i poćwiczyć język. Pracuje zdalnie. Chyba wybiorę #liverpool albo #bristol

Jak tam teraz wygląda po brexicie? Mogę normalnie przebywać jako turysta przez 6 miesięcy? Ile potrzebuje pieniędzy żeby normalnie żyć? Widziałem jakies pokoje po 300£ ale nie wiem ile kosztuje jedzenie i komunikacja.

#uk #emigracja
  • 25
  • Odpowiedz
@BogJestMiloscia Zależy jaki styl życia prowadzisz. Zarówno Newcastle upon Tyne na północy, York lub miasta, miasteczka w Devon czy Kornwalii mają swój unikalny klimat dopasowany do określonych typów ludzi. Wszystko zależy od tego czego szukasz. Czas przyjazdu w niektórych przypadkach też odgrywa rolę, bo bywa że niektóre regiony tętnią życiem tylko w określonych sezonach.
  • Odpowiedz
@BogJestMiloscia: dobry pomsyl, ja mieszkałem w Bristolu dobry vibe, dużo młodych osób, dużo fajnych imprez - plus blisko do lotniska busem A1 jakieś grosze.
Pomysl jednak nad okresem gdzie już będzie ciepło, plus jednak pokój w Bristolu to dużo więcej niż 300f.
Sprawdź sobie Airbnb jedz sobie na miesiąc i zobacz czy pasuje Ci miasto. Powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GregPelka Nie jest źle bo głośno mówią, ja przeważnie nie rozumiem mamroczących. Pracowałem z ziomeczkiem który w pełnym pubie mówił tak, że chyba nawet nie wysychał powietrza podczas artykułowania, masakra te mamroty...
  • Odpowiedz