Wpis z mikrobloga

@OdcienZieleni nie spodobał się ten pomysł widzom. Jedni stwierdzili, że szukam frajera za psie pieniądze, ale ważniejsze było info o tym, że stare logo jest ok. Po tym już sam nie wiedziałem czy robić to nowe logo czy nie. Generalnie pomysł był chaotyczny i musi być przegadany na live. Zrobiłem błąd i się z tego wycofałem, żeby ludzie nie wysyłali swoich propozycji skoro na live może wygrać stare logo. A skąd nagle
@Korsir: Widzowie co mają talent i umiejętności często za darmo sami z siebie robią takie rzeczy dla twórców. Innym nic do tego, nawet jak za darmo miałbyś avatar i belkę kanału, a przecież Ty nawet za darmo nie chciałeś tego.
@lorddeus stary, nikt nie skaowal ani jednego komentarza. Wszystkie komentarze o tym, że jestem gejem są napisane przez jedną osobę - ciebie. Ten sam styl pisowni. Każde konto z takimi komentarzami zostało założone 3 grudnia, jest typowym pustym kontem pod pisanie komentarzy u mnie i nawet te komentarze zostawiam dla potomnych. Dodatkowo jesteś na tyle głupi, że nie poczekasz i od razu po napisaniu jednego komentarza zmieniasz konto i sobie odpowiadasz z