Wpis z mikrobloga

Najdroższe Mirki i Mirabelki,

wczoraj założyłem post na mirko odnośnie Orlenu. Zapytałem:

Czy ktoś z Was wie gdzie mogę znaleźć pełną listę podmiotów, którym Orlen udziela rabatu na paliwo?
Moje pytanie miało związek z odpowiedzią Orlenu (zamieszczam screen w komentarzu).

Zgadniecie co się stanęło się? No nie zgadniecie.
Podpowiem - postu ni ma, znikł, przepadł jak kamień (nie usuwałem, zamieszczam screen).

Dlatego ponawiam pytanie wołając przy okazji @orlen_lite
Może tym razem post nie zniknie i otrzymamy odpowiedź?

#orlen #obajtek #paliwo #kosciol
wesolakielbasa - Najdroższe Mirki i Mirabelki, 

wczoraj założyłem post na mirko od...

źródło: comment_1670418463Q2d3DHkL3aDf8JCW11w4DK.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@wesolakielbasa: pamiętaj, że według Białka usuwanie wpisów i znalezisk o Orlenie nie ma wcale związku z cenzurą wykonywaną na zlecenie Partii. Po prostu musiałeś coś innego przeskrobać i za karę usunęli ci wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Białek ma spotkanie z użytkownikami Wykopu. Mirki i Mirabelki wniebowzięte ponieważ to ogromny potencjał do skierowania portalu na dobre tory. Wszystko przebiega dobrze. Jednak jeden z Mirków, @wesolakielbasa , ma 3 pytania:
- Panie Białek, wszystko fajnie, ale ja mam do pana 3 pytania.
Białek pozwala mu mówić i jednocześnie obiecuje, że na każde odpowie.
- Pytanie pierwsze, czemu znikają obrazki z rekordową marżą nakładaną na Polaków przez #orlen?
Pytanie drugie, czemu do znalezisk o rekordowych marżach nakładanych na Polaków przez #orlen dodawane jest 18+ ograniczające zasięgi?
Pytanie trzecie, czemu po usuniętych znaleziskach i wpisach na temat rekordowych marż nakładanych
  • Odpowiedz