Wpis z mikrobloga

Gniot 624
1. Czy ktoś mógłby zrobić szota do kolekcji kiedy Klapek mówi "ja jestem dwie lewe ręce" (okolice 34 sekundy).

2. Komentarze sprzed kilku dni chyba zrobiły swoje i nawet Prezes swoim gównowpisem ("wolność, nigdy nie byłeś w Azji, precz z komuną") tego nie powstrzymał, bo tym razem Dżunku w kasku.

3. Znowu widać jak bardzo Klapek nie czyta Wykopu i to wcale nie przez sugestie z tagu dzieciak nagle przemówił po polsku. Jedno słowo, ale zawsze jakiś progres.

4. Miałem kumpla w podstawówce który kiedyś przyszedł do szkoły z opadniętą szczęką (wpadła z zawiasów). Na pytanie co się stało odpowiedział "nie wiem, wstałem rano i tak mam."
Tak samo Gapcio. Nie działa kamerka w lapku. Samo się zrobiło. Jak ktoś wie jak naprawić to może pomóc, bo serwisanci zdiagnozowali, że nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Ktoś dał Dżuny w prezencie fujarkę (coś co dajesz małemu dziecku, jak nie lubisz jego rodziców) na szczęście zgubiła.

6. Pan Vittorio na socialach zaprosił wszystkich na mecz i balangę, kiedy Gapa przyjechał okazało się, że impreza odwołana ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Jest foch, wszyscy (jeden) Polacy w Kokongu bojkotują pizzerię.

Panie Gapa strims kropka top tam pan sobie obejrzy.

#raportzpanstwasrodka
  • 6