Wpis z mikrobloga

Nienawidzę was wykopki!

właśnie zadzwoniła do mnie ciocia, mój kuzyn popełnił samobójstwo - po wieści o tym że nitrozyniak został permanentnie zbanowany chłopak przedawkował ibuprofen.

Chłopak miał ciężko w życiu, w szkole znęcali się nad nim psychicznie oraz fizycznie. często z tego powodu płakał na korytarzu co jedynie ułatwiało zadanie oprawcą. Miał przezwisko "kozak w necie #!$%@? w świecie" ponieważ bronił się jedynie na grupie klasowej na messengerze. W szkole jedynie wysłuchiwał obelg w jego kierunku

Ukojenie po ciężkich chwilach w szkole odnajdował w livach nitrozyniaka. Pamiętam jak kiedyś dumnie pokazywał mi swój komentarz na youtube w którym obronił swojego idola. Często chwalił się jak dużo pieniędzy nie ma sergiusz oraz jakiego bmw to sobie nie kupił. Cieszyło mnie to, ponieważ przez chwilę mógł poczuć jak to jest nie mieć problemów finansowych (od małego wychowywał się bez ojca, matka dostawała rentę).
Pamiętam jego uśmiech gdy na święta dostał pierwszy drop Sicarios, myślał że bluza 7more7 rozwiąże jego problemy. Od razu po przerwie świątecznej podszedł do swojego oprawcy i powiedział do niego

kupić cie #!$%@? z domem i całą rodziną #!$%@?


ten jedynie zaśmiał się i uderzył go z otwartej ręki doprowadzając mojego kuzyna do płaczu podczas gdy reszta klasy dotykała go patykami. Od tego czasu zamkną się nawet przed własną rodziną...

Więc rada dla was wykopki - nie śmiejcie się z fanów Nitra bo nie wiecie w jakiej kto jest sytuacji i może wyzywanie anty-fanów wuja w komentarzach to jedynie ucieczka od szarej smutnej rzeczywistości

#nitrozyniak #nitro #famemma
Pobierz iluvmypickle - Nienawidzę was wykopki!

właśnie zadzwoniła do mnie ciocia, mój kuzy...
źródło: comment_1670353398FZB2kqARfNysGcPwEu6MLF.jpg
  • 2