Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy bo mnie szlag niedługo trafi.
Od paru tygodni czytam sobie o telewizorach bo chcę kupić nowy.
Ale im więcej się dowiaduje tym więcej pytań i niepewności mam....

- Czy wszystkie współczesne telewizory narażone są na ghosting ?
Jeżeli nie to możecie mi napisać na co mam zwracać uwagę żeby tego badziewa uniknąć ?

NanoCell ? mini/micro led ? - Co prawda na to drugie mnie nie stać ale jeżeli to wybiorę to nie muszę się denerwować, że nagle ten ghosting zacznie występować ?

- Czy jeżeli nie będę na nim grać to takie rzeczy jak 120hz i input lag mnie nie dotyczą ?

- Niby znalazłem fajny model, w testach każdy mówi/pisze, że spoko, że android 11, że wszystko fajnie śmiga a tu nagle jakiś komentarz, że po miesiącu ten ghosting mu się pojawił i że mu buczy - Sharp EQ
link do tego telewizora:
https://hdtvpolska.com/test-recenzja-telewizor-qled-sharp-eq6-eq7-opinie-cena/

Olewać takie komentarze czy jednak nie ?

Swoją drogą czy to normalne, że w górnych rogach ekran jest przyciemniony czy tylko ten model jest taki z-----y ?

Nosz k*rwa, czy robią w dzisiejszych czasach telewizory, które się kupuje na dłużej niż 2 lata czy to wszystko to jeden ch*j, który się psuje zaraz po gwarancji ??

Szukam 55 cali, bez ambilight'a, aplikacje mnie nie interesują, grane na nim nie będzie.
Po prostu chciałbym mieć telewizor, który będzie działać i nie będę się musiał martwić, że po miesiącu od zakupu coś się spierd*li.

Z tego co wyczytałem na tagach jeden mirek odradzał oleda do zwykłego oglądania tv bo jest w ch*j ciemno także chyba qled będzie grany.

#rtveuroagd #rtv #telewizory #telewizor #smarttv #kociochpyta
n0xx - Mirki pomocy bo mnie szlag niedługo trafi.
Od paru tygodni czytam sobie o tel...

źródło: comment_1670326485iHwqhB2qsOxogWjTEUqNmr.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Czy wszystkie współczesne telewizory narażone są na ghosting ?


@n0xx: Nie, w OLEDach nie występuje bo mają praktycznie natychmiastowy czas reakcji

Jeżeli nie to możecie mi napisać na co mam zwracać uwagę żeby tego badziewa uniknąć ?

Jak masz budżet to
  • Odpowiedz