Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 147
Pamiętacie jeszcze #ringsofpower? XD
Niesamowite jak ludzie potrafili bronić tego gniota, którego oglądanie groziło utratą rozumu i godności czlowieka, a teraz się okazuje, że po skończeniu sezonu, wg. statystyk nawet pies z kulawą nogą tego nie ogląda XD , a #amazon próbując coś z tym wskórać oferuje bony na jedzenie za obejrzenie odcinka(ale tylko w jakiejś biednej Wenezueli czy Brazylii) XD #bekazlewactwa #lotr #humorobrazkowy #heheszki
Sebalke - Pamiętacie jeszcze #ringsofpower? XD
Niesamowite jak ludzie potrafili broni...

źródło: comment_1670320973eoTvkRgOTDWf88G4liyQ0a.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Niesamowite jak ludzie potrafili bronić tego gniota,


@Sebalke: Ta. Na wykopie najgłośniejsi obrońcy to byli ci z "woke" poglądami. Typowo, mienią się jako lewicowi, a w rzeczywistości łykają korporacyjną propagandę aż im się uszy trzęsą. ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CultedelaRaison: każdy kto potrafi trochę myśleć wie co tam się znajduje, widać u ciebie z tym trudno xD no nic takie życie. I nie zarzucaj mi że nie napisałem jaki okres obejmuje bo napisałem że tydzień po premierze ostatniego odcinka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CultedelaRaison: jak się chcesz o tym więcej dowiedzieć to sprawdź np ostatni odcinek Drwala Rębajło na yt ( ͡º ͜ʖ͡º) mi się nie chce jak debilowi tłumaczyć bo mam ciekawsze rzeczy w życiu do roboty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@PonuryKos123 najgłośniej na wykopie to słychać ból kucy i psychoprawactwa, reszta ludzi obejrzała ten serial, dobrze się bawiąc bądź też nie i zapomniała/czeka kolejny sezon, no ale wykopki jak zwykle w swoim świecie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Sebalke xDDDDDDD, nie podobają mi się rzeczowo argumenty więc cyk czarna, ale jesteś żenujący typie XD, psychoprawactwo powoduje ewidentnie zmiany w mózgu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@deziom: o jest i przedstawilec woke ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisz może kto się dobrze bawił to oglądając i czemu bo ciężko sobie wyobrazić gorszy serial Fantasy, a o sprofanowaniu twórczości Tolkiena nie wspominając. Jak się dobrze na tym bawiłeś to może napisz chociaż co ci się w nim podobało?
  • Odpowiedz