Wpis z mikrobloga

Może ktoś mi proszę przybliżyć postać Wielkiego Bu? Gość wydaje się całkiem sympatyczny, no i z tego co się zdążyłem dowiedzieć jest liderem bojówki Lechii, tylko pytanie - czy to jedyny powód dla którego Muran jest aż tak osrany przed nim i waży słowa, ilekroć Wielki Bu dzwoni? Muran w ogóle na Pomorzu mieszka, że aż tak się boi? Jakby ktoś coś więcej napisał, to byłbym wdzięczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #highleague #primemma
Makavlani - Może ktoś mi proszę przybliżyć postać Wielkiego Bu? Gość wydaje się całki...

źródło: comment_16703208303rPX4ret21ORHBzVfwLwke.jpg

Pobierz
  • 15
@tom-smy: W sensie, ze z tego urywku, ktory tu ktos wcziraj wrzucil to lecial z ciosem do przodu bo byl zmeczony juz i nie musial zwracac na to uwagi. Wielki Bu to tez nie jest jakis pro bokser chcialbym zauwazyc xD
@Makavlani: po prostu muran wie że z takimi ludźmi się nie zadziera i tyle.
A jak byś chciał się dowiedzieć czemu nie to się raczej nie dowiesz trzeba być w tym środowisku żeby zrozumieć
@Makavlani: Muran po prostu jest świadomy jak działają takie patusy. U mnie w mieście też swego czasu pełno było bojówki Widzewa, która potrafiła nawet w blokach wywalać drzwi do mieszkań, a były to łebki ledwo 18 lat skończone. Chłopaczek taki dostanie misję żeby kogoś dojechać z kolegami i taki wielki Bu nawet palcem nie musi ruszać, a Muran będzie miał łeb #!$%@?. Niestety ale tak to działa w tym świecie, zazwyczaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XYZ91: jak ty piszesz że w boksie nie musisz uważać na nogi to nie mam więcej pytań, wielki bu poprostu słabo wyglądał w tej walce na tle Denisa z innych walk i tyle
To jest generalnie ciekawa sprawa że ludzie narzekają coraz bardziej na to że młodzi są zdegenerowani, w międzyczasie promuje się byłych przestępców. Wychodzi na to że warto kraść, plądrować, naciągać i robić inne tego typu akcje dużo bardziej niż pracować w jakiejś śmiesznej pracy.