Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Silosy przemysłowe (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) czyli jedna z pozostałości po dawnej, wtedy opuszczonej i zrujnowanej fabryce którą miałem okazję odwiedzić jakiś czas temu w ramach urbexu.

Dziś ponoć teren nie jest już opuszczony.

#urbex #opuszczone #urbanexploration #fabryka
sylwke3100 - Silosy przemysłowe (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) czyli jedna z poz...

źródło: comment_1670305040HQQl8TuR0qCns7PcheUfVB.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vomalio: No trochę tak ale rzeczywiście są jakimiś zbiornikami. Nawet co coś tam było w jakimś stopniu + widać dziury chyba do instalacji zsypowej (tu się mogę mylić)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: Miałem okazję zwiedzać około 2 lata temu, robi wrażenie swoją wielkością, chociaż część gdzie była fabryka prawie cała ogołocona. W biurach można było znaleźć dużo pozostawionych artefaktów. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: o cholera, byłem tam. Sama fabryka faktycznie w złym stanie, ale biuro nadal jest pełne gratów. W tym momencie z tego co wiem teren zostało kupiony i to wszystko będzie burzone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swinka_morska: No specyficzna konstrukcja

@AZiX24: No zostało bo chyba był przetarg w grudniu tamtego roku albo później na ponowny zakup. A że będzie całkowicie sprzątnięte to się nie dziwię bo stan tego nie do uratowania.