Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie wziąć udział w losowaniu Steam Deck, chociaż od dawna w nic nie gram. Czasem na promce, coś kupię, że niby kiedyś ogram. Patrzę na warunki uczestnictwa.

Widzę "Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie jakiegokolwiek zakup na Steamie w okresie od 14 listopada 2021 r. do 14 listopada 2022 r." - loguję się na konto i widzę coś takiego w historii zakupów (,)
#steam #steamdeck
Erimar - Chciałem sobie wziąć udział w losowaniu Steam Deck, chociaż od dawna w nic n...

źródło: comment_1670276255KzHfHidQON51WrN0ha80jg.jpg

Pobierz
  • 13
@konrad1: w teorii niby w tym zakupie chodzi, żeby mogli zweryfikować, czy jesteś w odpowiednim kraju. Ja wolę się nie rejestrować, bo dopiero bym się słabo czuł jakby się fartło, a potem by mnie skreślili ze względu na niespełnienie warunków
@konrad1: na gryonline pisali, że mają opcję bez zakupu, więc pewnie ogólnie można się zarejestrować. Sprawdziłem, że ja też mogę. Regulamin mówi jasno: na twoim koncie Steam musi znajdować się produkt zakupiony w jednym z Krajów Loterii w dniach 14 listopada 2021 od 1:00 do 15 listopada 2022 do 0:59; Mój jest z godziny 10:30 rano 13 listopada ;(