Wpis z mikrobloga

Cześć info biznesowe/ startupowe w poniedziałek- UWAGA od przyszłego tygodnia wracamy do info w czwartki, newsletter i patroni(również od przyszłego tygodnia możliwość dodatkowych linków) będą mieli trochę wcześniej. pigułka biznesowa dotacje #startup #biznes #firma pod tagiem #biznesinfo Możliwość wpisania się do newslettera z świeżymi informacjami, uzupełniam stałą bazę wiedzy (linki, biznesplany, crowdfunding). Na stronie możesz postawić mi kawę jeśli cenisz moją pracę Linki dostępne na stronie bloga BIZNESPIGULA Sugestie, spotkania i doradztwo w sprawie dotacji rownież w formie wsparcia dla patronów.

Nowe oferty współpracy firm Euro Enterprise Network- jest kilka ciekawych ogólnie polecam i przypominam, że są nie tylko na kraje UE (dostawcy, współpraca, klienci, agenci handlowi).

Podręcznik MS Office amazon kindle

Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. (InvestGDA) w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy” zaprasza pomorskich przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w misji gospodarczej do USA

Agencja Rozwoju Pomorza organizuje w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy wyjazd na targi Bari-Ship, które odbędą się w dniach 25-27 maja 2023 w Imabari.Japonia

Spotkania online i Wrocław szkolenia i konsultacje m.in. własność intelektualna i pożyczki ue

Kraków szkolenie Expand your startup. Zbuduj strategię przed nami!Do udziału zapraszamy startupy rozwijające cyfrowe rozwiązania i mające za sobą już pierwszą sprzedaż na rodzimym rynku. Wydarzenie odbędzie się już 12.12.2022 r. (szkolenie) oraz 14.12.2022 r. (indywidualne konsultacje).

Poznań. Design talks Business Sustainability Meeting

Gdynia Spotkanie z ekspertami rzeczywistości wirtualnej Zastanawialiście się jak postrzegać i odczuwać świat, kiedy rzeczywistość realna i wirtualna się przenikają? : Dialogi z przyszłością | Dotknij mnie na odległość.

Przedłużenie terminu zgłoszeń do konkursu Polski Produkt Przyszłości do 14 grudnia- nagrody o łącznej wartości 600 k zł.

„Savoir-vivre w biznesie” – nowy kurs Akademii PARP z certyfikatem

Webinar 6 grudnia Szanse dla polskiego sektora medycznego, farmaceutycznego i suplementów diety w Meksyku

Webinar 7 grudnia Jak eksportować za Wielki Mur

Webinarium 12 grudnia: E-commerce w Ameryce Łacińskiej

Polskie Stoisko Narodowe na Auto Expo Components 2023 Termin rejestracji: 11 grudnia
Miejsce: New Delhi, Indie