Wpis z mikrobloga

@2aVV: Wyjdź z piwnicy w końcu i skończ się masturbować do obrazu zimy z gór, albo północnych rejonów Europy. W Polsce NIE MA i NIE BĘDZIE innej zimy niż aktualna. Ktoś, jak w Polsce czeka na zimę, to czeka na pogodę jak aktualna, bo brak słońca i dodatnia temperatura do kwietnia to nasza norma klimatyczna. Mrozu w Polsce nie ma na nizinach, a jak jest to jest to anomalia. Skutek ocieplenia
@SayNoToPrzegryw: Czekam na zimę i mam nadzieję, że po 10 latach wreszcie się doczekam.

A ty ciesz się ze swojej ukochanej pogody, przecież nie ma nic piękniejszego niż mielenie okołozerowego badziewia przez pół roku.

Śnieg i mróz to zło, teraz jest przecież cudownie.
Przypominasz nam i tym codziennie.
@2aVV: Nie doczekasz się, bo zimy nie ma. Tylko klimat śródziemnomorski jedyny godny do życia. Szaruga zmieni się w okolicy lutego/marca na wiosnę, ja będę szczęśliwy, a Ty #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SayNoToPrzegryw: Będziesz szczęśliwy. W twoim słowniku oznacza to ból dupy, którym będziesz się z nami dzielił przez całą wiosnę, bo w maju będzie +18 zamiast +35.

Zimy nie ma za to jest uwielbiana przez ciebie pogoda. Ciesz się, bo na pewno zaraz stanie się coś co spowoduje w twoim marnym życiu powód do smutku np. spadnie śnieg.
5 dni do ciepłych krajów w miesiącu uciekać będę


@SayNoToPrzegryw: Z niecierpliwością czekam na klasyczne wpisy po tych twoich wyimaginowanych wojażach.

Uwielbiam ten stosowany przez ciebie szablon:

"PATRZCIE POLACZKI [tu wstawione zdjęcie ukradzione z jakiegoś bloga] +15 STOPNI, BOGACTWO. NIE TO CO U WAS [bo ja to nie jestem Polakiem, jestem nad wami wyżej] CHCIELIBYŚCIE TAK ZAMIAST #!$%@?Ć W JANUSZEXIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡°
@2aVV: Bogactwo? 600zl za cały wyjazd to bogactwo raczej nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu nie pracuje jak niewolnik w pon-pt i mam więcej czasu wolnego i więcej pieniędzy z pogotowia, elastyczny grafik… tego 99% ludzi może zazdrościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)