Wpis z mikrobloga

Kupiłem podczas czarnego piątku jakieś zestawy LEGO na al.to.
Jakąś drobnica, ale grubo poniżej cen rynkowych. Super sprawa, bo będą na drobne prezenty i problem z głowy.
Paczka przyszła, karton cały - w środku lego już nie;) Trzy zestawy wyglądały jakby psu z gardła je wyjęli xd
Jak wspomniałem, karton cały więc to nie wina transportu. Największy zestaw też nie był ruszony, a był w takim miejscu że też powinien mieć ślady, gdyby to rzeczywiście była wina kurierki.
Reasumując, wychodzi na to że kupując na promocji dostalem towar drugiej kategorii. Polecam bardzo
#januszebiznesu #alto #xkom #lego
  • 5
@oddajciemikontozlodzieje: dam info po 16!

A tak poważnie to na kompie mam, ale też zdjęcia kartonu i jednego pudełka. Wieczorem wrzucę. A całość już u szwagra czeka na choinkę. Nie będę reklamować, bo kaszojady mają to gdzieś. Nic nowego, już nie pierwszy raz xkom używane wysłał przy zakupie na promocji
@Dziki_czoug: ja kupuję lego tylko na promkach i handryczę się o pudełka. Jak kupuję nowy set, to chcę nowy set, a nie psu z dupy wyjęty. Raz zwracałem już coś z lego. Z amazonem póki co bez problemu.
@Dziki_czoug: na promocjach potrafią wwalić byle gówno i wiedzą, że nie zwrócisz bo oddają kasę zamiast wymienić towar. Miałem to samo i już praktycznie tylko na amazonie zamawiam, który to się poprawił ostatnio.