Wpis z mikrobloga

@sepuqqu: no bo codziennie to widze na wykopie podczas gdy nie widziałam tu ani pół komentarza o tym że mężczyźni to (curvy, tępe dzidy, karyny, że P0lacy są najgorsi, że tylko Ukraińcy i Rosjanie bo x gardzi najbrzydszymi i najgłupszymi p0lakami, że jak jakiś facet dostał pracę/cokolwiek osiągnął to pewnie tylko dlatego że kogoś zaruchał, a jak ma znajomą to na pewno pusia na boku, bo wszyscy p0lacy się puszczają, bo
  • Odpowiedz
@oszty: a ja codziennie widzę w całym internecie że mężczyźni to potencjalni gwałciciele, zabijają się tylko dlatego że są słabsi psychicznie i nie potrafią sobie poradzić z tym że kobiety w końcu osiągnęły niezależnośc, są niedojrzali bo wyprowadzają się od rodziców później niż kobiety (z pominięciem że to dlatego, że kobiety wyprowadzają się do starszych mężczyzn), stosują przemoc ekonomiczną bo nie oddają całej wypłaty. Ruch "pay gap", który nie uwzględnia że
  • Odpowiedz
"pay gap", "metoo" "believeallwomen"


@sepuqqu: to nie są ruchy antymęskie tylko zrzeszające ofiary przemocy i nierówności. zgadzam się że tak jak na wykopie istnieją hejtujący mizogini tak i są w internecie grupy wpierające toksyczną męskość - w której mężczyzna okazujący uczucia czy mający depresję jest wyśmiewany, w których służba wojskowa jest psim obowiązkiem dla faceta - widziałam wiele takich komentarzy od kobiet i mężczyzn, zazwyczaj słabo wyedukowanych. Napisałam o tym, że
  • Odpowiedz
@oszty: Mowa nienawiści nie jest problemem nad którym trzeba protestować, to tak jakbyś chciała urządzać protesty przeciwko morderstwom. Bardzo fajna inicjatywa jeśli chcesz nic nie robić tylko brać kasę na swoją lewicową fundację
  • Odpowiedz
@oszty: Prawdziwym problemem mężczyzn jest odbieranie im praw i nadawanie przywilejów kobietom. A nie jakieś #!$%@? o uczuciach. O uczuciach można #!$%@?ć i nigdy nie skończyć, a prawdziwe problemy trzeba naprawdę rozwiązać. Dlatego organizacje feministyczne zawsze podcierają się "uczuciami i depresją mężczyzn" jako argumentem że one niby nie są mizoandryczne. A tymczasem bocznymi drzwiami wchodzą konkrety dla kobiet jak urlopy menstruacyjne, dodatkowe punkty za płeć, miejsca publiczne tylko dla kobiet, zniesienie
  • Odpowiedz