Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Ciekawe czy do Kuleszy już dotarło, że plusy kadencji Michniewicza nie przysłoniły jego minusów

- selekcjoner z niejasną przeszłością, choć bez zarzutów
- mocno defensywny styl gry, skuteczny kiedy trzeba zrobić wynik, ale dla postronnego kibica to coś obrzydliwego
- prywatne wojny z dziennikarzami przenoszone na publiczny grunt
- dwaj kluczowi piłkarze otwarcie krytykujący defensywny styl gry
- podzielenie Polski na dwa obozy - dupowłazów jak Stanowski i ekipy kolesi, a po drugiej stronie krytyków stylu gry i bycia selekcjonera
- ogólnie negatywny wydźwięk pozasportowy całej tej kadencji selekcjonera

+ historyczny - jakby nie patrzeć - wynik sportowy
+ wpływy do kasy ze względu na powyższe

Nie mam złudzeń co do tego, że Bońkiem to on nie jest i pojęcia o piłce jako takiej mieć aż takiego nie będzie. Ale może chociaż dotrze do tego discopolowego łba, że pora się wycofać z tego ślepego zaułka.

#mecz #reprezentacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fxd_
Michniewicz przejął kadrę po odejściu Sousy, nawet piłkarze chcieli Polskiego trenera. Miał przygotować drużynę na mecz w barażach, udało się. Miał wyjść z grupy, wyszedł. Brawo.

Tyle że styl gry jest tragiczny, nie możemy tak grać, a Michniewicz nic innego nie może zaoferować. Dzisiaj graliśmy bez trenera, z mistrzami świata i zagraliśmy spotkanie, które mogliśmy nawet wygrać. Jest tyle czasu do EURO 2024, że jak nie zatrudnią jakiegoś dobrego trenera
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@patrykw96: sam byłem za tym żeby go zatrudnić, bo zdawałem sobie sprawę że do pozbierania tego syfu trzeba wynikowca. Wynikowca dostaliśmy, ale pora się z nim pożegnać jak najszybciej, tym bardziej że stoimy przed bardzo ważnym okresem przebudowy kadry.

A więc zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.
  • Odpowiedz