Wpis z mikrobloga

Jako różowy pasek swe spostrzeżenia opieram jedynie na tych ważniejszych meczach ale mam wrażenie że u nas prócz techniki to mocno leży psychologia. Przecież tłoczenie im do łbów że są lepsze zespoły nic dobrego nie przynosi, po co walczyć skoro jesteśmy gorsi. Widać to też w tych dobrych meczach kiedy presja przy golach jest większa. Mam wrażenie że mamy dwie różne drużyny... Dali by im jakiegoś dobrego trenera personalnego czy jak to się zwie
#mecz
  • 3
@anonimowy_kot Czuję podobnie. Dziś było mi żal Lewandowskiego. Widać, jak cierpi grając u nas. Cokolwiek by nie zrobił to w dupach będzie źle. Zresztą - sami na wykopie twierdzą, że trzeba go #!$%@?ć. xD Co mnie niemiłosiernie bawi, dzięki niemu sporo osób dowiedziało się chociażby, gdzie leży Polska. xD No i wywalanie jednego z najlepszych piłkarzy na serio jest świetnym posunięciem. ()
@PachneImbirem ja to się zastanawiam co będzie za te 4 lata przykładowo. Bez Lewego, Szczęsnego, Glika, Grosickiego. Bo tam Krychowiak, chociaż go lubię jako osobowość to już nie bede na boisku komentować. Z tych młodszych średnio kojarzę, chociaż jest kilku faworytów. No ciekawe co to będzie.