Wpis z mikrobloga

Wyjadę mi się, że musimy sobie wyjaśnić pewne yyymm kwestie.
Reprezentacja Polski pod wodzą Czesława Michniewicza jest drużyną bez... nie chce powiedzieć bez pomysłu bo selekcjoner Michniewicz na pewno jakiś pomysł miał, lepszy czy gorszy ale miał. Natomiast to co było widać na boisku, ten brak zaangażowania, brak rozegrania piłki, desperackie podania na 40 metrów to to co z tej imprezy w kraju Zatoki Perskiej wszyscy zapamiętamy. Ja nie czuję, że jestem na mistrzostwach świata, nie czuję tej imprezy, tego dopingu, tej atmosfery. Na pewno nie można powiedzieć, że nasi zawodnicy byli pod jakąkolwiek presją, bo ten balonik był najmniejszy od lat i nikt go nie nadmuchiwał. Tym bardziej dziwi mnie i zaskakuje brak ambicji ze strony Czesława Michniewicza. Bo jeżeli gramy z Argentyna z którą możemy pozwolić sobie na trochę więcej, bo nawet jeśli przegramy to i tak wychodzimy różnica bramek czy też kartek, z Francją jest już faza pucharowa i nie mamy nic do stracenia, a my gdzieś tam kalkulujemy, bronimy, boimy się grać piłką, to coś... To coś z tą reprezentacją jest nie tak i nie funkcjonuje tak jak powinno. Tyle ode mnie, skromnego chłopaka z Dębicy.

#mecz #mundial #heheszki #kanalsportowy
Pobierz
źródło: comment_1670174050nE3lcY9v8Wg484f6d0Ed54.jpg
  • 4