Wpis z mikrobloga

Moje #!$%@? osiąga zenitu. Mały rant poniżej.

Musimy się pozbyć Pioterów z naszego społeczeństwa. Krótko #!$%@?. Ja już mam dosyć tego oprawstwa #!$%@?. Zróbmy coś z tymi Pioterami. Ja naprawdę wierzę w Króla Szczurów, głosowałem na niego w każdych wyborach, ba, nawet byłem w Muzeum Wiru i kupiłem sobie na pamiątkę mini wersję a tu #!$%@? nic. Nic Król Szczurów nie robi. Postulaty wielkie a Piotery jak były tak dalej są i dalej ciemiężą. Ja wiem, że na tagu robicie sobie heheszki że to niby abstrakcja naszej obecnej sceny politycznej ale pamiętacie nasze sztandary i hasła polityczne w 2018 roku??

REX RATUS REX EST
PIOTRUS MORTUS EST

I co #!$%@?? #!$%@? nie Piotrus mortus. Dalej jakieś debile i trolle wrzucają memy z ciemiężcami. Dzisiaj byłem w żabce a tu mały gnój do mnie "zamknij ryj stary" jak chciałem fajki sobie kupić. Miał być wir kręcony czy nie? NO pytam się?? To #!$%@? z takim Królem Szczurów co potężny jest a nic nie robi.

I zaraz pewnie zlecą się idioci co będa wrzucać memy z Pioterami i się śmiać z mojego ciemiężenia. Nic się w tym kraju nie zmieni. Was to #!$%@? tylko do Matrixa wrzucić bateryjki z was zrobić i #!$%@? z wami.

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 2
@jedenastywrzesnia:

To #!$%@? z takim Królem Szczurów co potężny jest a nic nie robi.


Nienauczeni cierpliwości, daliście się nabrać populistycznym hasełkom i wybraliście sobie ŻULA na KRÓLA - 4 lata u władzy a 44 lat grziba trzeba będzie studiować coby odbudować to co ten oprawca zniszczył. To znaczy nie zniszczył bo nic nie może, ale gdyby mógł to by zniszczył - taki jest niesprawiedliwy.

Do wiru z wami wszystkimi mordercy! Mor-der-cy!