Wpis z mikrobloga

Osobowość unikająca to over większy niż brak 180 centymetrów wzrostu. Człowiek z tym gownem boi się dosłownie wszystkiego, aż mi się przypomniało jak szedłem z wnioskiem o dowód osobisty, ja #!$%@?, dla normalnego człowieka to jest dosłownie drobnostka, o której nawet nie myśli, tylko robi co musi w sposób mechaniczny, a ja czułem się jakby mnie wysłać mieli do okopów pod Bachmutem, na pierwszą linię, z pociskami artyleryjskimi wybuchającymi z każdej strony. Masakra.
#przegryw ##!$%@?
  • 24
@Rimbolo: Nie pamietam z moich czasów dynamicznch sebkow bez pakietu wzrost + frame. Bywali brzydcy ale to zawsze było.

Było kilku pokurczy z fasem dynamicznych ale oni byli traktowani jak malpy w zoo do robienia afer i nie zdziwiłbym się jakby do dziś nie trzymali.
@olaf_wolominski: Dobrze by było, żeby świat był taki prosty, ale coś czuję, że np. mający frame dziecka z podstawówki i gówniany wzrost Messi nie miał #!$%@? umysłowego od urodzenia, bo z lękami przed wszystkim zrobiłby wielkiego #!$%@?, a nie karierę pilkarską
@olaf_wolominski: To nie bluepill, tylko fakty, przecież #!$%@? chyba żyjesz na tej samej planecie, a naprawdę nie widziałeś, żeby osobnik poniżej 180cm wzrostu żył normalnie? Wszyscy siedzą tutaj na tagu? Ja nie piszę o połączeniu ryja goblina, frame dwunastolatka ze wzrostem 169cm, ale o samym wzroście typu 175cm, przecież jest pełno ludzi, którzy mimo tego żyją przeciętnie albo nawet dobrze.
@olaf_wolominski: Ja mam właśnie bardzo słabe geny, tylko że dla ciebie słabe geny to tylko i wyłącznie 179,99cm zamiast 180, a dla mnie słabymi genami może być też chociażby pakiet ciężkich zaburzeń psychicznych od urodzenia, toczeń czy cukrzyca typu 1
@olaf_wolominski: Jest taki "malutki" problem, że na mnie działają właściwie wyłącznie benzodiazepiny ¯\_(ツ)_/¯ Ciężko dzień w dzień żreć xanax. Btw. ja nawet nic nie pisałem o dyformizmie, twarzy, #!$%@? czy czymkolwiek innym, a o samym wzroście jako takim. Fakty są takie, że jeśli masz 170cm, frame gimbusa i paskudny ryj, to over, jeśli masz 170cm i ryj nikoli Zalewskiego, to nie over, wszystkie cechy łączą się ze sobą i dają pewien