Wpis z mikrobloga

@Canova: mogę Ci napisać jak to wyglądało 11 lat temu. Nie było łatwo, bo główni zagadywacze, jeśli w ogóle się trafili, to albo tacy od pajacowania, albo tacy co brali wszystko oprócz jeża. O normalnych było bardzo trudno.

Jak to wygląda teraz? Nie mam pojęcia.
@moll: dziękuje za inicjatywę ale obecne czasy i rewolucja aplikacji randkowych na pewno zmieniła to jak to wygląda, i to jest najciekawsze. Nie będe przecież robił fejkowych kont na tinderze jako panna, bo nie chce dostać większej depresji niz mam
@Canova: na obecne czasy to mogę Ci napisać że zdarzyło mi się dosłownie kilka sondowań na PW odnośnie mojej sytuacji damsko-męskiej przez mirków w ostatnich latach.

Dlatego zadbałam żeby się rozeszło że mężata i dzieciata, bo to było bardziej niezręczne dla niebieskich niż dla mnie, mimo że bardzo taktownie informowałam o swojej sytuacji życiowej.

Nie wiem czy robienie konta na tinderze to wymierny miernik, wrzucę Ci do czego sama się dogrzebałam
@moll: czyli na oko około 1 miliona kobiet, w polsce jest ich z 19 milionów, połowa to wiek tzw. produkcyjny w zbliżonym dla mnie wieku. z 9,5 miliona -1m zostaje 8,5. A ja nadal nie moge znaleźć panny no nieźle
@Canova: w zasadzie wiek produkcyjny to jakieś 62% kobiet, to akurat wywaliłam przeklejając

I dlatego tinder nie jest wymiernym źródłem informacji, bo na tinderze dysproporcja jest jeszcze większa na niekorzyść mężczyzn.

Jedynymi miejscami, gdzie jest nadwyżka kobiet nad mężczyznami są duże ośrodki miejskie. Kobiety studiują i nie wracają do siebie, bo polska gminna i powiatowa nie daje zbyt wielu opcji zarabiania na siebie, a masz czasy, gdzie obie płcie muszą pracować
@moll: to ja nadal tego nie rozumiem, skoro kobiet jest więcej niż niebieskich to nie powinni się zachowywać jak wygłodniałe psy. Sama w końcu wspomniałaś że nawet tutaj było kilka ewenementów którzy sondowali twój status towarzyski
@Canova: czyli grubasy, łysi z brodą jak krasnale xd, i ogólnie jacyś dziwni, teraz mega mało coś jest przystojnych chłopów jak tak patrze, przez to też usunęłam tindera bo same poczwary i stuleje XD w 2019 jeszcze był w miare poziom :/