Wpis z mikrobloga

@L3stko znowu przyciął screena, tak by wyszło na jego XD. Nie spodziewałem się, że łyknie tak grubymi nićmi szytego baita... a jednak. Także, jeżeli ktokolwiek bierze jeszcze jakiekolwiek jego słowa na serio - porzućcie całą nadzieję. "Koleś jest niesamowity xD" - sam bym tego lepiej nie ujął XD

tu oryginał - a tutaj wersja L3stko.... hyyyyyym, czy jesteście w stanie dostrzec różnicę? XD

#bekazprawakow #l3stko #bekazl3stko #mistrzowiepainta #neuropa
M.....a - @L3stko znowu przyciął screena, tak by wyszło na jego XD. Nie spodziewałem ...

źródło: comment_1670096701yLrLWrlAQ2vHI3fG04RXnU.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
czy jesteście w stanie dostrzec różnicę? XD


@MglawicaKraba: Ja widzę, l3stuś nie, jego najwyraźniej #!$%@? :całkowicie nie adekwatne postrzeganie własnych zdolności intelektualnych, kłamstwo, manipulacja, buta i pycha.
  • Odpowiedz
On nie potrafi żyć bez manipulowania


@PLTR2016: To jest wypisz wymaluj jak z płaskoziemcami, możesz zasypać dowodami, zaorać aż miło, a tu zero wniosków i brnięcie w obłęd dalej. Albo lepiej, wskazanie OP manipulacji i wyparcie się ,że nieee bo grafika komputerooowaaaa, spiseg neuroooopyyyy
  • Odpowiedz
@PLTR2016 @ItsGrN @Zuldzin: mi się wydaje, że robi się już po prostu zdesperowany. Ostatnio nawet atakował i wyzywał od histeryczek losowe osoby, które zaplątały się w jego "analizy". Analizy, które nic nie zmieniają. "Rozmowy z moderacją" nic nie dają. Wielka przyjaźń z Białkiem nic nie daje. kontakt@wykop.pl nie odpowiada. Dorobił się statusu mema, gdzie nawet casuale wiedzą, że w pisaniu bajek to Andersen nie ma do niego podejścia...

@L3stko -
M.....a - @PLTR2016 @ItsGrN @Zuldzin: mi się wydaje, że robi się już po prostu zdespe...

źródło: comment_16700975280PXfvISZ547irz3vJIUdmC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz