Wpis z mikrobloga

#film #indianajones #filmy #filmzantoniuszem #wykopplus30club #wykopplus40club
Miałem 7 lat. Nastoletnia kuzynka miała mnie pilnować w Sylwestra na przełomie 90/91. Rodzice wyszli się bawić. Kuzynka mówi - masz tu kakałko, oglądaj telewizor, nic się nie bój - ja niedługo wrócę. Oczywiście poszła do swoich znajomych na imprezkę. E tam (pomyślałem), jestem już duży i najważniejsze, że nikt nie przeszkadza mi w oglądaniu medium, które było ówcześnie na pierwszym miejscu u mnie. No ale nie o tym. To będzie tym, że w telewizji, na jednym z dostępnych w ówczesnych czasach dwóch kanałów zapodali Indianę Jonesa - Poszukiwacze zaginionej arki (po Dzienniku i Polskim zoo #pdk). Oglądam i... siedzę obesrany pod kołdrą... tą kulą, pająkami, statuetką, strzałkami ze ścian i całą resztą... Film do dziś pamiętam - był po prostu zajebisty. Nie pamiętam czy obejrzałem do końca. Bałem się strasznie.
Lvl 40 here, ale do dziś to pamiętam.
W przyszłym roku wychodzi nowy Indiana. Nie mam złudzeń - nie będzie lepszy niż pierwowzór, no ale to Indiana...
marek_antoniusz - #film #indianajones #filmy #filmzantoniuszem #wykopplus30club #wyko...
  • 7