Wpis z mikrobloga

@eeehhh: wychodzenie z założenia, że jak ktoś nie chce słuchać danej muzyki to jej nie słucha, przyznaję Ci oczywiście rację, że wysyp teraz jest artystów wykonujących "depresyjne smęty" (np. Kaśka Sochacka) ale mi to właśnie siada, oczywiście muszę mieć odpowiedni mood do słuchania takiej muzyki
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: I nie pomyślałeś, z całym szacunkiem, że to może wytwór marketingowców a nie muzyków? Że jakimś dziwnym trafem większość narodu już kompletnie nie kojarzy co i kogo słyszy w radiu lub ma to gdzieś? Daria to miała sens jakieś 4 lata temu jak żenująco naśladowała Korę, na Netfliksie leciało Stranger Things a przegrywy na najtdrivie puszczały Kavinskiego. Dzisiaj to muzyka dla ludzi uwięzionych w swojej bańce.

Na Sokoła już nawet
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: ogólnie polskiej muzyki od kilku lat nie słuchałem, ale wczoraj załączyłem radio nowy świat i akurat ten kawałek mnie zahaczył. Zawołaj jak powstanie wersja bez tego całego Sokoła, nie wiem co to za koleś, ale jak dla mnie całkowicie psuje kawałek. Btw. znasz podobne kawałki?
  • Odpowiedz