Wpis z mikrobloga

Ciekawe jakie będzie zdanie #konfederacja w sprawie #obowiazkowecwiczeniawojskowe i szeroko pojmowanego powszechnego obowiązku obrony ojczyzny, kiedy zorientują się, że tak na prawdę większość ich elektoratu stanowią wystraszone pi....y, robiące w gacie na samą myśl że trafią na ćwiczenia wojskowe. xD

Niektórzy już tu zapowiadają samobójstwa, zabijanie przełożonych czy podcinanie sobie żył na jednostce. Ja #!$%@? z kim ja tu siedzę. Pieprzone wystraszone płatki śniegu. Jak to mawia wasz krul "Celem życia nie jest tylko przeżycie, ludzie mają swoje ambicje, swoje ideały za które walczą i umierają, wy chcecie tylko żyć i żreć" czy jakoś tak
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazprzegrywow #neuropa #4konserwy #wojsko #wojna #polityka
Dusk_Forest77 - Ciekawe jakie będzie zdanie #konfederacja w sprawie #obowiazkowecwicz...

źródło: comment_1670065127gvZJLhYCJUzholjMOQ5AnI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77:

Niektórzy już tu zapowiadają samobójstwa, zabijanie przełożonych czy podcinanie sobie żył na jednostce. Ja #!$%@? z kim ja tu siedzę. Pieprzone wystraszone płatki śniegu.

A skąd pomysł że to akurat konfederaci, idzd? XD
  • Odpowiedz
@merciless85: Bo #!$%@?ą o jakimś lewackim zamordyźmie, o tym to kobiety powinny iść walczyć, o umieraniu za ukrów i żyda żeleńskiego itp. Myślisz, że te alt-rightowe #!$%@? to na lewicę albo platfę głosują? Oczywiscie, że większosć to konfiarze
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77:

to kobiety powinny iść walczyć.

No to chcemy równouprawnienia czy nie?

Myślisz, że te alt-rightowe #!$%@? to na lewicę albo platfę głosują? Oczywiscie, że większosć to konfiarze.

To dalej tylko twoje urojenia a nie żadne dowody.
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77:

kobietę nie zapytam bo wiadomo że nie masz.

Już nie będę tutaj pisał o tym gdzie byłeś i co wiesz #pdk( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak z ciekawości zapytam, matkęteż byś swoją wysłał na front?

To nie ja się pluję o równouprawnienie i parytety ale jeśli już mamy się poruszać w tym świecie to nie widzę powodu aby kobiety nie odbywały obowiązkowej służby.
  • Odpowiedz
Celem życia nie jest tylko przeżycie, ludzie mają swoje ambicje, swoje ideały za które walczą i umierają, wy chcecie tylko żyć i żreć


@Dusk_Forest77: bardzo dobrze ten cytat odzwierciedla dlaczego należy sprzeciwiać się pójściu na ćwiczenia wojskowe
  • Odpowiedz