Wpis z mikrobloga

@polac to w większości nie są prawdziwi ludzie. Trolle, zazwyczaj konta od tygodnia albo lutego. Tyle że masa ich i jak się przegląda mirko to się wydaje że faktycznie tak jest. Jeszcze nie dawno każdy facet szedł do woja na 9 miesięcy a wcześniej to nawet na 2 lata i to była normalka.
@tentakijeden: Problem ZSW to był w tym że dowodzenie kompanią ,drużyną często dostawali ludzie którzy miotły nie powinni dostać do ręki. Znam ludzi którzy z chęcią poszli do WP na zasadniczą i klną do tej pory że zmarnowane 12 miesięcy życia bo na takich trafili dowódców a znam takich co zapierali się rękami i nogami przed wojskiem a jak ich praktycznie ŻW odstawiło do jednostki to jeszcze misje w Kosowie i
@polac wiadomo, zależy na kogo trafisz. Myślę że teraz, gdy od lat jest armia zawodowa to się poprawiło. Mam 4 znajomych w desancie w BB. W tym jeden świeżak i mówi że jest zajebiście
@tentakijeden: No właśnie zależy gdzie i na kogo trafisz. Ten znajomy co się zapierał rękami i nogami to też był w desancie tylko w KRK. A ten co narzekał to w Warszawie i to w jednostce na widoku MON więc... Może się poprawiło ale już nie mam nikogo znajomego w WP. Poodchodzili już.
@polac tylko czemu wykopki nie przejmują się na kogo trafią jak pójdą do nowej pracy itp. ()
Przecież to by było niemożliwe żeby właśnie tak działała V kolumna ( ͡º ͜ʖ͡º)