Wpis z mikrobloga

Dlaczego struś nie uczy się na błędach? Ja to widzę tak:
Struś postrzega świat inaczej, sporo przeszedł i myśli, że teraz wreszcie jest dla niego szansa, że zacznie normalne życie. Jako bywalec poprawczaków, pierdelków, potem bezdomny ma ogromne kompleksy i chce żyć jak inni ludzie. Jego ostatecznym marzeniem i celem w życiu, jest znaleźć kobietę, mieć dzieci i być mężem i ojcem. Seks nie jest dla jego priorytetem, ponieważ seksu używał już wiele razy, choćby z prostytutkami, Zależy mu na kobiecie, która przejmie niejako rolę opiekunki, czy matki, seks jest tutaj sprawą drugorzędną. On już ma tak ustalone w głowie, że jedynym i absolutnym sensem i celem życia, jest założenie normalnej rodziny. Dlatego podejmuje on wszystkie baity, w postaci różnych Asi Basi. Jego skrajny narcyzm i uszkodzenia mózgu zaburzają mu postrzeganie rzeczywistości, co Asie Basie doskonale wykorzystują. Mimo wszystko struś jest zdolny do myślenia abstrakcyjnego, potrafił wytknąć Nibembenowi, kiedy Nibembena baitowali. Głównym czynnikiem zaburzającym prawidłowe postrzeganie jest skrajny narcyzm, uszkodzenia mózgu mają tu mniejszą rolę. Gdyby struś nagle doznał oświecenia i zrozumiał, że nigdy nie założy rodziny, to cały jego świat budowany latami straciłby sens. On nie dopuszcza do siebie takiej myśli, bo jest to całkowicie sprzeczne z jego światem i nie mógłby się odnaleźć w życiu, bez celu jakim jest założenie normalnej rodziny. On nie upodobał sobie konkretnych cech urody kobiety, czy charakteru. On ma w głowie mechanizm, coś w rodzaju kobiety "x" (niewiadomej). Przez lata przelewał uczucia na kobietę "x" i w swoim świecie marzeń żył dla jej, przez co budował fikcyjną relacje, kobieta "x" nie ma fizycznej postaci, po prostu każda Asia Basia zostaje uznana za kobietę "x" i zmagazynowe latami uczucia zostają przelane z sfery marzeń, na obiekt fizyczny, dlatego tak szybko czuje się on w relacji pewny i myśli, że to ta jedyna.
#kononowicz #patostreamy
  • 13
@lubliniec: myślę, że małolaty typu 18-20lat nie są celem strusia. Oczywiście gdy widzi młodszą dziewczynę, czy to na mieście, czy jako gościa w domku drewnianym to po prostu spermi z niezaspokojnoego popędu seksualnego. Ale jest to jedynie popęd, a nie chęć zrobienia z 20latki żony. Myślę, że struś nie widzi w dziewczynach 18-20lat kandydatki na żonę, bo sam nieraz jak wrzucal film, że szuka kobiety to taki wiek odrzucał. Myślę, że
@Mateusz707: To zainspirował mnie kiedyś typ z Facebooka, który pod swoją twarzą, imieniem i nazwiskiem, na grupce o szkolnej, napisał post w stylu "ciekawe jak musi #!$%@?ć spod napleta Nibembena, byłbym gotów nawet to sprawdzić." typ tą wypowiedzią zainspirował u mnie serię troll postów xD.
@PZt37: ale on by się kobrą bonzo zadowolił, tylko takie kobry bonzo są równie nieporadne i nie piszą do jego. Przypominam jak na spelunie prezes
@PZt37: ciezko tak naprawdę ocenić, troll trollowi nierówny. Na pewno do strusia każdego miesiąca pisze 10+ różnych Asi Basi, a wybiera tylko jedną, może robi coś w rodzaju castingu, a może wygrywa lepszy troll. Widziałem zdjęcia kobry bez biustonosza i były absolutnie obrzydliwe, ale myślę, że struś spokojnie by do tego sobie zwalił. Jeżeli bonzo potrafil walić konia liżąc stopy kobry na ziemi(latało takie nagranie) to struś myślę, że też by
@PoteznyTomaszek: Ja myśle, że jest inaczej, że seks nie ma własnie sprawy drugorzędnej. Ma intencje by założyć rodzine, ale żeby był bodzieć musi się siurek podnieść się a to się dzieje tylko przy ladnych sztukach przez co łatwo jest go wykorzystać bo mysli, że takie lecą na jego sławe i to, że podatki płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z wersalkowej dwójki On ma najwieksze szanse na znalezienie
@PoteznyTomaszek: W sumie prawda, ale z drugiej strony był sam z kotem w mieszkaniu na drugim końcu Polski a przyzwyczajony był, że 24h z kims był i że przewijało się sporo ludzi. Nie znał tez miejsca i już nie pamiętam ale chyba nie było jak wąchać więc to to trochę potęgowało gniew + pełne jajca bo pewnie zaczał kumać, że coś jest nie tak, że On spi w salonie a w