Wpis z mikrobloga

Pełna lista zmian w wersji 0.5.8 Mojego Wykopu:

- Możliwość dodawania komentarzy do znalezisk (kometarze do komentarzy zostaną dodane później)

- Możliwość ustawienia jakości pobieranych avatarów bądź ich całkowitego wyłączenia

- Możliwość ustawienia ekranu startowego

- Treści z panelu narzędzi są wstawiane w miejsce kursora, nie tak jak dotychczas - na końcu

- Bardziej zwarty widok wpisów oraz komentarzy

- Automatyczne dodawanie autora wpisu do treści komentarza jeżeli nie dodamy żadnego odbiorcy

- Dodana informacja "via ..." do komentarzy (wpisy oraz znaleziska)

- Poprawki w dodawaniu zdjęć oraz załączników

#mojwykopnaandroida
  • 7
  • Odpowiedz
@chore_kalafiory: ok. Pozwolę sobie jeszcze zaproponować żeby w powiadomieniach zmienić ten zdecydowanie za cienki zielony pasek na grubszą, pionową belkę w miejscu prawego marginesu każdego powiadomienia. I tak tam zawsze jest puste miejsce, a tak przynajmniej wszystko będzie dobrze widoczne na pierwszy rzut oka.
  • Odpowiedz
@Dziecko_Macieja: Z tym już niestety nic nie mogę zrobić - błąd leży po stronie wykopu. Wpisy z gorących mają dużo komentarzy i plusujących, a my musimy to wszystko pobrać już na liście (mimo, że te dane są nam potrzebne dopiero w widoku wpisu).
  • Odpowiedz
@chore_kalafiory: jak już napisałem na Google Play uwielbiam appke! tylko, że mi się na Nexus 5 często #!$%@?. szczególnie tak jak chyba jeszcze jest w pamięci, a ja go na nowo włączam z ikony. Mam nadzieje, że rozumiesz mój opis
  • Odpowiedz