Wpis z mikrobloga

Właśnie wziąłem 3 g mazatapec. Powiem wam, że mazatapec to nawet w smaku 10razy lepszy niż golden teacher. Golden teacher to na razie mój największy zawód jeżeli chodzi o grzyby. Wyhodowałem tego w cholerę, próbowałem co najmniej 15 razy różne dawki z dwutygodniowymi odstępami i za każdym razem było na ćwierć gwizdka (brałem już nawet 7g), może kilka razy było fajnie, ale to bardziej przez towarzystwo, a nie grzybki. Przed golden teacherem również miałem mazatapec, ale to był mój pierwszy growkit, zebrałem jeden rzut, wdało się zakażenie i growkit umarł. Wyszło bardzo mało, zjedliśmy z kolegami i było naprawdę fajnie, taki odpowiednik 2g. Ciekawe jak będzie dzisiaj #psylocybina #goldenteacher
  • 8
  • Odpowiedz
Jak ktoś będzie kiedyś czytał tag psylocybina to powiem wam, że nie pożałujecie, to jest najlepszy specyfik jaki brałem, a w swoim życiu próbowałem naprawdę dużo. No może bardzo dawne tablety z dużą zawartością MDMA były na tym samym poziomie, bo to była czysta wielogodzinna ekstaza. Natomiast tablety później dawały naprawdę nieprzyjemny zjazd na co najmniej kilka dni, humor bliski depresji. Natomiast grzyby działają terapeutycznie na umysł i ciało, a zjazd jest praktycznie żaden ( jak średni kac po wódzie)
Poza tym dawkami można regulować co chcemy osiągnąć, np takie 1,5 - 2g możemy spędzić w towarzystwie, w klubie czy na evencie i nikt się nie kapnie bo się człowiek całkowicie kontroluje. Takie 3g jak ja wczoraj to mieszanka dobrej zabawy i ciekawych przeżyć, taki kompromis, wyważona dawka dająca kontrolę ale również niezapomniane wrażenia. Za to zapewne 5g to już bogaty pełny trip, z utratą ego, przemyśleniami, które mogą nawet zmienić nasz charakter, nasze postrzeganie wielu spraw (tej dużej fazy jeszcze nie przeżyłem ale czytałem wiele komentarzy)

Na co się trzeba nastawić biorąc:
1) Po pierwsze wchodzi około 45 minut, na czczo pewnie szybciej. Trwa około 5 godzin z czego pierwsze 2 są bardzo intensywne, następnie z każdą następną godziną powoli słabnie ( chociaż dla mnie najprzyjemniejszy był okres po drugiej godzinie)
2) Zaczyna się średnio przyjemnie bo są efekty rewolucji w brzuchu i chęć wymiotów, ale to trwa do godziny, później ustało, być może lemon tek ( czyli rozpuszczenie dawki w wodzie z cytryną) może coś pomóc w tej materii
RazWDupeToNieHej - Jak ktoś będzie kiedyś czytał tag psylocybina to powiem wam, że ni...

źródło: comment_1670063779BkB37moNl7bE0q3Vz5Jk3w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz