Wpis z mikrobloga

Jako że co chwilę widzę tekst zakolaka o tym że Anglia wembley orły górskiego to wrzucam ten mecz polakow

https://youtu.be/1L5DPaNjbCM

Obczajcie sobie i sami oceńcie czy ta gra, w tym składne kontry jakie w trakcie tego meczy wyprowadzaliśmy mają cokolwiek wspólnego z tym pazdzierzem z Argentyna.

Wystarczy nawet losowy fragment sobie zobaczyć że polscy reprezentanci 50 lat temu lepiej presowali i grali z kontry niż obecnie (mimo że football rzekomo stał się bardziej intensywny)

A łysy zakolak #!$%@? się zna i pewnie tego meczu nigdy nie widział skoro śmie go porównywać z tym gownem Czesława.

#mecz #kanalsportowy
  • 4
@Niemamwiedzy skrótowo obejrzałem. Wypaliło mi oczy, ale nie gra Polaków a gra obu zespołów, strasznie koślawa piłka, dzisiejszy średni zespół wali na bombe tamtejsze zespoły. Ale do sedna, tu nie ma co porównywać, pazdzierz z Argentyną będzie ciężko przebić przez kolejne 100 lat, a nie sorry już w niedzielę możemy grać jeszcze gorzej. A jak uparcie porównać te spotkania, to lepiej operowaliśmy piłką w 73
@willyfog oczywiście że koślawo bo to było 50 lat temu przy #!$%@? w porównaniu z dzisiejszą wiedzą na temat treningu i taktyki.

Natomiast #!$%@? mnie strzela jak widzę porównania gry Polaków z tamtego meczu z tym gownem Czesława bo wtedy zestawienie Polaków z przeciwnikiem nie wyglądało aż tak dramatycznie na niekorzysc jak w tym gownie Czesława.

O ile nie uważasz kadry Michniewicza za średni zespół to zgadzam się ze stwierdzeniem że średni
@Niemamwiedzy samych zawodników uważam za średni zespół ale nie z tym pajacem na linii. Nie ma co porównywać, potrafiliśmy wygrywać z drużynami które miały nazwiska uznawane dzisiaj za legendy piłki, obecnie to nawet ciężko nazwać grą naszą kopanine