Wpis z mikrobloga

zrobiłem przelew z millennium z konta walutowego $ na revoluta, millennium mi wzieło 20zł za przelew zagraniczny a dodatkowo w revolucie mam intermediary fees -20$. Jak uniknąć tej opłaty 20$? to revolut wziął dla siebie?

#revolut #gielda
  • 13
ogólnie przelałem 410$ także te 20$ to prawie 5% yhym

edit:
Heads up, when your money is in transit, intermediary banks are used to complete the transaction. In return for this service, they might collect a fee known as an Intermediary Bank Fee. Revolut does not have visibility or authority over these fees. Typically intermediary bank fees are in the range US$ 15-30 or its equivalent in other currencies, but they can
@loplop: no ale to nie jest rozwiązanie, mialem dolary i chciałem te dolary mieć na revolucie, sprzedawanie i zamiana na złotówki to robota na około, ale jakbym wiedział, że zje mi 20$ to pewnie tak bym zrobił.
@fnzavrjvrz: Trzeba bylo wymienić w kantorze np. Walutomat. Oni mają konta walutowe chyba we wszystkich polskich bankach, przez co nie placisz prowizji za przelew w obcej walucie. Spready też mają dobre. Następnie już przelać PLN na revoluta.

Tak to wysłałeś pieniądze przez świat i już się lepkie rączki znalazły po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)