Wpis z mikrobloga

Poza tym takie pytanie już padło na tagu. Następnym razem użyj opcji „szukaj”.

Tym razem skończy się niczym, ale przy kolejnym takim wybryku pójdzie ban za multikonta.

Żegnam oschle


@PePlusPe: @M4ci3j @dick_wilden

Kolega ma racje. Dla przykładu wklejam przykładowe tematy: z 2016, 2004 i 1999. Szukając je spędziłem 6h i odpisanie Ci zajęło by 5min ale nie poto mam gwiazdę szeryfa w swojej piwnicy byś mi robił burdel w internecie.

I
@Raa_V: Aż miło się to czyta, nieczęsto spotykam osobę o podobnym zasobie wiedzy co ja.
@Dick_Wilden Najważniejsza w simracingu jest jednak psychika, która odpowiada za 69% sukcesu- przed zabawą w piłowanie bolidu na SPA polecam udać się na 5- letnią terapie behawioralno-poznawczą, żeby upewnić się, że masz predyspozycje do simracingu. Po takiej terapii odezwij się w tym temacie to postaramy się coś z kolegą doradzić. Ale bez budżetu co najmniej 500.000
@PePlusPe: Również pozdrawiam eksperta, widzę, że poziom wiedzy podobny. Też robiłeś certyfikat u przemka (renkaboga661) jak jeszcze żył i sie nie zabił na Imoli w F1 2019?
Kiedyś to były czasy jak się amatorzy nie pchali. Teraz to każdy chce grać w f12022 jakby to była jakś zabawa. Mam nadzieję, że ONZ coś z tym zrobi. Nawet prosta licencja poprzedzona miesięcznym kursem byłaby dobrym pierwszym krokiem.
@Raa_V: Tak, to mój dobry kolega z czasów przedszkolnych. Już wtedy razem kradliśmy fotele z polonezów caro, żeby na bazarze sprzedawać jako kokpity do simracingu i kroiliśmy dobrą sałatę na frajerach hehe.
Kiedyś to by nawet taki Hołowczyc nie dał rady „wbić” się w Nasze środowisko- a teraz? Byle frajer próbuje pchać się do zabawy…