Wpis z mikrobloga

Ej, kurde... czy ja jestem jakiś #!$%@?/niedoinformowany? Byłem se w maku po sosy i kawe (nic innego tam nie kupuje ; ), siedzę i czekam i widzę że jakiś gówniak z 12 lat stoi z tacką przed koszami i kombinuje. Podumał dłuższą chwilę i opakowania po burgerach z papieru wrzuca do plastiku. Myślę "co za młody debil". Po 2 minutach podchodzi inny gówniak i jeb, to samo. Też pudełka po burgerach do plastiku. Aż zrobiłem śledztwo czy to nie znajomi, ale siedzieli w różnych miejscach.
Czy pudełka po burgerach też mają jakiś plastik w sobie jak kubki do kawy? Czy po prostu dzieciaki są tępe jak #!$%@? i nie potrafią odczytać napisu "papier" i grafik pokazujących co ląduje w danym koszu?

#gorzkiezale #patologiazewsi #logikaniebieskichpaskow #mcdonalds
  • 12
@ArturBinkowski: "jesteś #!$%@?ą, bo nie podchodziłeś do wszystkich małych dzieci w mcdonaldzie i nie #!$%@?łeś ich że wrzucili papierek do kosza na plastik!"
Ty to pewnie od razu robisz #!$%@? i zdjęcia na straż miejską wysyłasz, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blomex: pracuje w maku i to pewnie zależy od restauracji bo wywóz kartonów jest tańszy niż jak jest wszystko zmieszane ale schodzi więcej czasu pracownikom z tym