Wpis z mikrobloga

Najbardziej irytuje mnie gadanie "a kiedy Polska zdobyła 4 pkty?". Polska wygrała jeden mecz: z Arabią Saudyjską. Nigdy w nie graliśmy na żadnym turnieju ze słabszą drużyna. Ok, są zgrani ale cały skład Saudyjczyków jest wyceniany na 25 mln Euro, czyli około połowa wartości Zielińskiego, ma 51. miejsce w rankingu Fifa (jest np. za Mali, Paragwajem, Katarem). I w tym meczu to Arabia prowadziła grę. Hiszpańscy, Niemieccy, Brytyjscy dziennikarze są zdziwieni (eufemizm) jakim cudem Lewandowski, Zieliński, Szymański, Kamiński, Zalewski grają tak prymitywną piłkę.

Kiedyś na Mundialu będzie 200 państw, Czesław wygra z Lichtensteinem i Pakistanem, zremisuje z Omanem i będziemy się cieszyć że pierwszy raz od 50 lat zdobyliśmy 7 pktów.


#mecz #kanalsportowy #reprezentacja #bekazpodludzi
K.....o - Najbardziej irytuje mnie gadanie "a kiedy Polska zdobyła 4 pkty?". Polska w...

źródło: comment_16698950153yUH3l4dsyBbzhOHnlHH9e.jpg

Pobierz
  • 7
@Ktore_to_juz_konto: ja nie wiem o czym jest dyskusja o naszym stylu gry, a wyjściu z grupy, gracze grający w dobrych klubach wyglądają śmiesznie bo trener to pajac potrafiący z 1 drużyny w ekstraklasie i z największym budżetem zrobić spadkowiczów. Za Sousy przegrywaliśmy bo mieliśmy drobne błędy w obronie, do wypracowania i załatania, a przy lepszej formie zawodników byśmy byli czarnym koniem turnieju, prowadziliśmy grę i mieliśmy #!$%@? staty. Z tej grupy