Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amoberus: bo trener reprezentacji Danii miał rację, po nawalce był czas żeby to wszystko ogarnąć i budować kadrę na następne lata. Niestety gramy tak samo gówno, bez pomysłu, bez polotu mimo ze piłkarzy nie mamy najgorszych.
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Siwy bajerant, pamietamy :D
A tak na powaznie ja mam wrazenie, ze w tej druzynie jest tak mega wazny mental, ze ich nikt inny niz Polak nie zrozumie i nie okielzna.

@felerny Ja mysle, ze chcial, ale oni go odrzucili w ostatecznej selekcji
  • Odpowiedz
@Praemislia: Za jego kadencji gra była jakoś wyważona między defensywą i ofensywą, jednak na MŚ 2018 coś zaczęło być nie tak, usilne granie z 3 obrońcami itd. więc nie wiem czy powinien zostać, mimo że sądzę że to najlepszy polski selekcjoner w 21 wieku.
  • Odpowiedz
@bolsonn: sporo sie mowilo wtedy o slabej atmosferze wewnetrznej, sprzeczkach. Troche mi pachnie grubsza sprawa, a nie samym Nawalka, ale trudno stwierdzic. Mimo wszystko zaslugiwal moim zdaniem na kolejna szanse.
  • Odpowiedz
@Praemislia: siwy bajerant nie wiedział w co się wpakował i to jest problem, chłop dopiero na treningach zobaczył z jakim gównem się mierzy. Dlatego piszę, że ktoś musi być gotowy nosić na barkach ten syf
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Według mnie chcesz na siłę tłumaczyć bajeranta który w większości klubów długo stołka nie utrzymał, w Flamengo też zauważył gówno że go tak szybko #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amoberus: ale to nie było tak że po tym meczu wszystko się rozpadło, trener Danii tylko wytknął coś co wiedział Nawalka i sztab, próbowali to zmienić i nie wyszło.
  • Odpowiedz