Wpis z mikrobloga

myślałem że chodzi o te które sam zamontowałem ale tych nie zaznaczyłeś


@FejsFak: Miras ja zaznaczalem "na pale". Obojetnie jak bys strzalki nie narysowal to trafisz jakiegos babola :)

Chodzi o to ze taki akaron to jest tragedia. Klient za cholere by mi takiej szafki nie odebral :P Zabilby mnie smiechem :)
Klient za cholere by mi takiej szafki nie odebral :P


@gorzki99: no to tak wygląda polska myśl techniczna - ale z tego co pamiętam to w niemieckiej też było mnóstwo kabli, może nie tyle co w tej ale ta jest większa
no to tak wygląda polska myśl techniczna - ale z tego co pamiętam to w niemieckiej też było mnóstwo kabli, może nie tyle co w tej ale ta jest większa


@FejsFak: Nie chodzi o to ile jest kabli a o to jak sa poprowadzone. Where wiazki ja sie pytam? Co to za rozpierdziel na wszystkie strony?
zapytaj producenta pompy ciepła a nie do mnie się #!$%@?


@FejsFak: #!$%@? sie do Ciebie bo to Ty wrzuciles fotke ze naprawione. Dzialac moze i dziala ale raczej powinno jeszcze wygladac.

Potem stwierdzasz ze to wina producenta ze tak niechlujnie sa puszczone kable. A to picrel to juz wogole nie nadaje sie do komentowania.

Moze zdradzisz ktory producent odwala taka maniane? Chetnie sie dowiem kogo unikac jakby co.
gorzki99 - > zapytaj producenta pompy ciepła a nie do mnie się #!$%@?

@FejsFak: #!...

źródło: comment_1669918211xjSTUJWre2h3JCZUYE4jsT.jpg

Pobierz