Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace
MIrki, mam teraz polisingowego Della i5-2400 z wsadzonym GT 710. Głównie do pracy ale herosy w HD na tym chodzą :-)
Zastanawiam się czy nie zrobić upgradu np na taki HP i7. Dorzucają kartę graficzną, zagrałbym sobie w wiedźmina, na nic nowszego nie mam ambicji specjalnych. Opłaca się taki sprzęt? Nie miałem HP, zawsze Della brałem i byłem zadowolony.
https://amso.pl/product-pol-226123-Zestaw-Gamingowy-HP-EliteDesk-800-G4-TW-i7-8700-8GB-240GB-SSD-BN-Karta-Graficzna-GT-1030-2GB-Windows-10-Home-Klawiatura-Mysz.html
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fizycznyrobol: ja wiem że to nie najnowszy sprzęt, ale nie chcę mi się doktoryzować że skakania kompa bo już od dawna nie jestem w temacie, polisingiwe sprzętu są dosyć trwałe a też nie będę grał w najnowsze produkcje. Pytanie czy jakiś zestaw możesz polecić tańszy u lepszy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SamBeliar: niby tak, wymagania minimalne spełnia, ale kiedy odpalam coś bardziej wymagającego to widać że już bokami robi. Poztym szuka trochę pretekstu żeby kupić bo tego i5 mam już ładnych parę lat a jeszcze jest sprzedawałby jako komp do biura czy netu.