Wpis z mikrobloga

W biedronce są maseczki, które są bakteriobójcze i dodatkowo opisane jako zwalczające koronawirusy.

Z jednej strony wywołuje to u mnie kupe śmiechu, z resztą od początku pandemii miałem takie podejście, ale byłem wyzywany od szurów. Jak się śmiałem, że dwie dawki szczepionki to będzie za mało, kiedy paszport ma być ważny rok to byłem wyzywany od szurów. Jak się śmiałem, że te maski i straszenie doprowadzą do segregacji ludzi to byłem wyzywany od szurów. A teraz wojna więc mając tyle niezaszczepionych ukraińców nikt nie będzie sie bawić w jakieś testy. Nawet lekarze nie wysyłają na testy bo zwalczyliśmy wirusa.

#koronawirus #biedronka
Zarzutkkake - W biedronce są maseczki, które są bakteriobójcze i dodatkowo opisane ja...

źródło: comment_1669798057CfujZoWRcwrViu7ICTk8DH.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zarzutkkake: Fala poprzednich zachorowań była bardzo duża. (już pominę te fale gdzie kladłi ludzi pod respiratorami).
Powinieneś zostać nie tylko elektrykiem, ale elektrykiem doktorem!
Szczepionki + przechorowania (szczególnie te omrikonowe) dość mocno przyczyniły się do spatku zachorowań. Nadal one są, ale to już obecnie faktycznie jest jak grypa.
  • Odpowiedz
@Catmmando: nie było takiej fali w polsce, były za to całkowicie zblokowane i sparaliżowane sory i przychodnie, dużą ilością osób z problemami oddechowymi. Znasz obecnie kogokolwiek kto je ma? Szur, szur
  • Odpowiedz
@blackmilk:

Mówisz o tej największej fali covida, która poblokowała szpitale i SORy?

"W 2020 roku zanotowano spadek zarówno w liczbie, jak i wartości hospitalizacji rozlicznych w ramach JGP w Polsce. Porównując rok 2020 z 2019, wystąpił 30% spadekw licznie rozliczonych hospitalizacji (5 mln vs 7 mln) oraz 22% spadek w ich wartości (23,3 mln PLN
  • Odpowiedz
@UgandaWarrior: do was przemawiają filmy z żółtymi napisami. Oraz jakieś gówno kanały na jutubie oraz ruska propaganda. A wystarczy mieć otwarty umysł i myśleć logicznie. Im ciężej ktoś chory, tym więcej potrzeba zasobów, czasu, pieniędzy na leczenie. Idąc z psem na spacer, statystycznie macie po 3 nogi - zdziwko, co?
  • Odpowiedz