Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JACA997: nie, ale to byla moja pierwsza mysl
@adGilgamesh: jest w polsce i to wyglada inaczej wtedy xD
@uukasz: nie to nie to
@tu_jest_jakby_luksusowo: za darmo to i sól słodka
@romek898: nie

Dzieki za rady, rozwiazanie nizej zamykające temat:

Uwaga - na raz włączyły sie dwa tryby ukrywania notcha. Wystarczyło przeklikac wszystkie i sie unormowało.

Wroce do ciebie @tu_jest_jakby_luksusowo: mam poco x3pro i iphone12 i wyobraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tu_jest_jakby_luksusowo: powiem ci tak - android one na moim poprzednim xiaomi mi A2lite byl zarabisty. Miui na poco jest jakie jest, ale po 5 minutach ustawiania dziala tak jak chce, zero reklam trackerow nic. Nie mam nic do zarzucenia softowi, a jak mnie cos wkurza to wrzucam sobie apke ktora to zastepuje i to dziala. Pracuje na tych applach bo musze - tak jak napisalem od 15 lat - i przez
@cybulion: Nie wiem co to znaczy zarąbisty - wiem, że na moim Mi 9 ("flagowiec" przypominam) były problemy z VoLTE (T-Mobile), VoWiFi (T-Mobile, Orange), carrier aggregation (w tym samym miejscu, w tej samej sieci, Samsung łączył 4 bandy LTE a Mi 9 tylko 2).

Dodatkowo Mi 9 miało apki od Xiaomi (Wiadomości, Menedżer plików) gdzie wyświetlały się reklamy. To niedopuszczalne dla mnie.

Absolutnym hitem był dialer od Xiaomi - wybudzam telefon,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tu_jest_jakby_luksusowo: sorry ale OWM pomija niektore wolania i dopiero zobaczylem twoja odpowiedź,
Tutaj jest dialer i smsy googlowskie, tracking i reklamy wylacza sie w 5 min max. Poco X3 pro ma jak narazie wsparcie, z 11 do 12 i planowane do 13, wiec nie ubijaja telefonu za 1300.
Co do agregacji - co mi to zmienia nie sciagam plikow 1TB na telefon, zasieg mam wszedzie gdzie potrzebuje, a zdarza mi sie