Wpis z mikrobloga

No właśnie!!!!! I w tej dziurze nałóż ograniczenie na ograniczenie i do więzienia albo 500000 kary.


@mazsynojciec: Nałóż ograniczenie bo jest niebezpiecznie a dzbany i tak płaczą bo nie mogą zapierdzielać. Jak się chce zapitalać to polecam drogi szybkiego ruchu lub autostrady.
  • Odpowiedz
@nerana112: Akurat w takich drzewach to w niezabudowanym bym tam wolniej jechał od Ciebie. Jeśli złapali Cię na początku albo na samym końcu tego "zabudowanego", to i tak skandal.

https://www.google.com/maps/@53.2089927,22.1034023,3a,56y,8.99h,85.75t/data=!3m6!1e1!3m4!1sSUtoCk3fUnPFvpidxOLCeg!2e0!7i16384!8i8192

Mnie złapali tu w tym roku już po pierwszych podwyżkach mandatów, ale jeszcze nie przed ostatnimi zmianami. Teraz znak ograniczenia do 70 zamienił się w początek terenu zabudowanego (może trochę wcześniej, ale nie pamiętam tak dokładnie), który kończy się kilkaset metrów za jedynym przejściem dla pieszych w "terenie zabudowanym".
Miałem chyba 82kmph (wtedy 800PLN i chyba 6 pkt). Odpuściłem gaz trochę przed znakiem teren zabudowany, ale jest z górki, więc prędkość wolno spadała. Do tego przed tym terenem zabudowanym, jak widać, jest dodatkowy pas do wyprzedzania, więc wcześniej skorzystałem i wyprzedzałem
  • Odpowiedz