Wpis z mikrobloga

Właśnie zakończyłem oglądać cała grę o tron poraz drugi. Żoną nie oglądała to obejrzalem z nią całość jeszcze raz ciurkiem.
Więc już na dzień dobry lepiej niż kiedyś kiedy to sezony wychodziły co rok, a odcinki co tydzień.
Jako, że nie czytałem książki to wtedy miałem momentami problemy żeby ogarnąć historie. Teraz wszystko tip top i generalnie dużo lepiej się to oglądało.
Powtórzę tylko, że nie czytałem książki więc całość oceniam z punktu widzenia widzą telewizyjnego show.

No i po dzisiejszym zakończeniu targają mną emocje.
No bo naprawdę do 6 sezonu ten serial jest wybitny.
Pierwszy sezon trochę nudny ale dalej to cud miód malinka. Bitwa Bękartów to chyba najlepsza rzecz jaką widział w TV. Albo takie cudowne smaczki jak scena kiedy Tyrion po raz pierwszy zobaczył smoka na niebie. Na perełka. Albo koniec drugiego sezonu z trzema syrenami, że idą inni ahhh
Nawet ten 7 sezon pomimo nabrania przez bohaterów umiejętności teleportacji bardzo mi się podobał.
Zwłaszcza scena jak pokazano Cersei umarlaka. Aż ciary miałem.
I nawet do końcówki 3 odcnija 8 sezonu było git.
Cala bitwa z umarlakami piękna ALE....
No #!$%@? nie mogę zdzierżyć chyba dwóch rzeczy.
Tego jak zabito nocnego króla. No ja #!$%@?. Szedł ten król przez 8 sezonów i go zaciukali w taki sposób XD XD XD XD No komedia.
Zanim druga rzecz, to jak obejrzalem jeszcze raz drugi sezon to musze powiedziec, że doceniam od strony technicznej jak Danka spaliła królewska przystan. Po prostu dobrze to wygląda.
No ale wróćmy do drugiego ALE...
Jak można było zrobić NAM widzom cos takiego jak sposób wyboru BRAna na nowego króla. To było tak durne, tak spłycone, tak idiotyczne, że totalnie mi to niszczy Mózg. To wygląda tak jakby scenarzyści napisali to na kolanie na telefonie w kiblu podczas srania XD
Jak można było tak #!$%@? ten cudowny serial XD
Kto to przepuścił w ogole XD
No dramat.

#graotron #got #seriale #hbogo #hbo #serial
  • 2
@jedmar:

Jak można było zrobić NAM widzom cos takiego jak sposób wyboru BRAna na nowego króla. To było tak durne, tak spłycone, tak idiotyczne, że totalnie mi to niszczy Mózg. To wygląda tak jakby scenarzyści napisali to na kolanie na telefonie w kiblu podczas srania XD


Bo tak najpewniej było. Oni już mieli inne projekty w głowie wtedy. Byle odwalić i fajrant.

Swoją drogą zazdroszczę, że cokolwiek podobało Ci się z
@jedmar: to juz te zakonczenie z branem jako krol mogliby zrobic w taki sposob ze to on jako trojoka wrona albo cos co nim sterowalo ( bo jak on sam mowi to nie jest juz brandonem starkiem i w sumie nie wiadomo czy jego cialo bylo uzywane jako “pojemnik” ) od samego poczatku to planowalo zostac krolem i zeby tego dokonac to zwargowal sie w daenerys podczas oblezenia KL i zaczal