Wpis z mikrobloga

Platyna wbita w sobotę na 2 najwyższym poziomie i ni #!$%@? nie mam w co grać teraz, no nie mogę się za nic zabrać bo odkładam po chwili xD

Chyba trzeba kupić #eldenring , wszystkie poprzednie Fromy zaliczone więc nie wypada tego opuścić ( )
#godofwar #ps5
  • 6
  • Odpowiedz
@lalalama: Troche zajmie :v jedyne co się zastanawiam to czy lecieć na ślepo czy z poradnikiem. Z tego co czytałem to w elden ring kwestia zadań pobocznych jest skopana całkowicie przez to że mamy otwarty świat, a schemat zadań jest taki jak w starych soulsach (domyśl się gdzie znaleźć NPC po wyczerpaniu jego dialogu aby popchnąć rozmowę dalej xD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KacapRemover: po którymś patchu NPC się chyba wyświetlają na mapie. Jak grałem na premierę to rzeczywiście łatwo było przegapić side questy.
  • Odpowiedz
@KacapRemover: Elden Ring z poradnikiem to jak Twój pierwszy raz, ale mama siedzi na krześle obok i mówi czy wszystko robisz dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) właściwie to nie można zrobić większego błędu i zepsuć sobie gry bardziej, niż zerkanie do poradnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KacapRemover: ja sobie kompletnie nie wyobrażam bez poradnika. I nie chodzi o bosów tylko o szukanie. Są tam rzeczy których za UJ na logikę nie weźmiesz, a musisz je zrobić aby odkryć ukryta ścieżkę / postać
  • Odpowiedz
@grzesiek23Gda: @Roniq: @tarkaz: Lecę na freestyle. Uznałem że lizanie ścian + wiadomości od graczy powinny wystarczyć. Tym bardziej że połowa funu z tej gry to odkrywanie tego świata. I tak pewnie podejdę do tego po raz 2 aby zrobić platyne, a wtedy polecę już z netem aby zobaczyć co pominąłem.
  • Odpowiedz