Wpis z mikrobloga

@TomgTp: strasznie działa ostatnio, mam mobilny domowy, ostatnie 2 miesiące to tragedia. Wieczorami 5 Mb/s gdzie jeszcze kilka miesięcy temu miałem 40 Mb/s. Lokalizacja ta sama, anteny te same.
@glostory: na moje to nadajniki w okolicy są przeciążone, Tmobile ma ich bardzo mało a ponadto zawsze z Orange i Aero, tragedia. Będę zmieniał stronę w którą skieruję anteny może złapię inny nadajnik i będzie trochę lepiej.
@OvIce: skąd wiesz czy skierowałes dobra stronę? Czym się kierowales?
Po 2 areo to już jest inne całkowicie nadajniki...
Bo T-Mobile oraz Orange korzystają tych samych nadajników a areo to już należy do Plusa
@glostory: Kierowałem się tym który nadajnik złapał i mniej więcej kierowałem w ten punkt biorąc pod uwagę mapę, nie znam lepszego sposobu. A aero jest w tym BTSie bo widzę na mapie że nadajnik jest podzielony na 3 kolory, chyba że mapa jest przestarzała.
@glostory: na ten moment z 800, bo 1800 jest nieużywalny, o 2100 nawet nie ma mowy bo nie łapie w ogóle, tak jak kiedyś łapał bez problemu. Wszystko w ramach jednego BTSa. Przestawię anteny na inny nadajnik, który jest bliżej to powinno się polepszyć trochę. Ogólnie podsumowując, kiedyś ten sam BTS śmigał po 40-50 Mb/s dzisiaj ledwo zipie.
@glostory: już częściowo przeniesiona antena z routerem na drugą stronę domu, powinno być lepiej. Z wynikami muszę poczekać aż te anteny zamontuję, ale udało mi się na chwilę złapać 2100+1800 i miałem te 40 Mb/s co jest wynikiem powiedzmy satysfakcjonującym biorąc pod uwagę to gdzie mieszkam, czyli zupełny koniec świata i BTSy daleko i za lasami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic więcej nie zrobię raczej z tym