Wpis z mikrobloga

jak nauczyc sie farmic? jakieś ćwiczenia do tego? chce grac shenem, on malo bije na poczatku i trzeba last hitowac uważnie. W momencie kiedy enemie toplaner jest ze mna na linii i gra zbyt agresywnie, to z czasem ja sie boje podejsc, bo boje sie, ze mnie zabije tymsamym zaczne intowac i nafeeduje go, jak sie tego wyzbyc? bo jak zabije mnie 2razy, no to nafeedowany jest i jest silneijszy o wiele niz ja przez co boje sie podejsc do minionkow, bo jak podejde to mnie zabije przez co nie moge farmic
#leagueoflegends #lol
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bananatrain: noo praktyka czyni mistrza, graj dużo to po 10 grach już z automatu będziesz się ustawiał pod minionami no i musisz myśleć co enemy ma spalone np jak zużyje spelle do farmienia to masz ileś tam czasu żeby podejść i sama zfarmic bo jak nie ma cd to w ciebie nie wejdzie co nie
@bananatrain to nie uderzasz creepow i za chwilę masz fale u siebie, freezujesz fale przed turretem i jesteś względnie bezpieczny, na początku masz stratę 20cs i więcej już raczej nie stracisz.
@bananatrain: zero strachu to jest najważniejsze zero strachu bo jak strach cie #!$%@? strach paraliżuje ręce w lolu pamietaj #!$%@? to trzeba długo katować w tą gierke wtedy łeb się tak #!$%@? fajnie łeb się tak fajnie #!$%@? w glowie że już nie myślisz o niczym gosciu jak patrzysz #!$%@? przez okno to ty nie wiesz czy na lolu jesteś czy ty w chacie jesteś nie to to to już wtedy
@bananatrain yt - > wave management, samo dobijanie minionkow ogarniesz w parę gierek customowych, ale jak ustawić linie, tak żeby stracić ich jak najmniej to już inna bajka

Plus oczywiście musisz poznać match upy, bo sam shen to nie jest uniwersalna postać na wszystko
@bananatrain: w zależności od matchupu czyli na jaką postać się gra możesz mieć brolane, czyli i nie macie jak siebie zabić nawzajem więc tylko farmicie, a możesz grać na kogoś kto będzie cie bił po głowie za każdym razem jak podejdziesz do miniona i wtedy trzeba grać weak side.
IMO uczenie się last hitowania jest bez sensu, samo przyjdzie z ograniem. Wiecej wyniesiesz jak poduczysz się jak grać na lini ogólnie
@bananatrain: polecam na normalu wyłączyć czat i po prostu raz grać agresywna linie, następna gra spokojna i tak dalej. Jak nafeedujesz na normalu to co z tego? Od tego są normale żeby nie testowac na rankedach
@bananatrain: Po pierwsze, graj cały czas Shenem na topie. Musisz go dobrze wymainować, żeby poczuć tą postać. Jeżeli zależy Ci na randze to graj najpierw normale, żeby sciagnąć z siebie presję, bo jak będziesz tracił LP to się będziesz frustrował. W farmieniu też chodzi o to, że musisz dobrze czuć postać, ile ma dmg na poszczególnym poziomie itp. Kiedy będziesz już dobrze czuł Shena ile ma dmg z hita i ze