Wpis z mikrobloga

@Androo: Ryobi jest lepsze ale i przy tym sporo droższe, Parkside fajny i tani z super gwarancją ale problem potem kupić coś jak akurat potrzebujesz w nie ma na to oferty w sklepie. Sam wybrałem parksida
@Androo: z tych dwóch, bierz Ryobi. Za rok czy dwa nadal bez problemu dokupisz akumulator, ładowarkę itp. Ryobi jako chyba jedyna firma na rynku utrzymuje wsteczną kompatybilność akumulatorów dla swoich elektronarzędzi.
@Androo na przykład,
Ja mam podkaszarke (na te plastikowe ostrza) maszynę do żywopłotu i piłkę elektryczną, wszystko z Einhell - śmiga fajnie na bateriach.
Dodatkowo na 230 tacker, rozdrabniacz do gałęzi i też jest ok.
@Androo: polecam Ryobi - mam sporo narzędzi i niektóre naprawdę dużo przeszły podczas budowy/wykańczania domu + jakieś robótki w drewnie. Wkrętarka nie chce umrzeć już z 7 lat, szlifierka kątowa spoko, piła tarczowa też daje radę chociaż nie jest idealna, szlifierka oscylacyjna też robi robotę. Do tego mam jeszcze podkaszarkę, żeby ponad płotkami i siatką odkosić i też robi robotę chociaż ta już powoli umiera(ale podkaszarka + wkrętarka za 400 zł
@Androo: mam narzedzi do garazu i ogrodu za 6kPLN i polecam... od kosiarek, szlifierek, wiertarek, kluczy udarowych i pilarek. (w tym 5akumulatorow od 1,3 do 9Ah)