Wpis z mikrobloga

Mija 24 dzień leczenia. W przyszłym tygodniu jesteśmy umówieni do pani weterynarz na kontrolną morfologię, biochemię i elektroforezę. W ciągu dnia Lila bawi się swoimi zabawkami i pochłania sporą ilość karmy co możemy zauważyć po wzroście wagi ((oo)) Jedyną rzeczą, która nas martwi są zrosty. Na tak małym ciele ciężko jest znaleźć nowe miejsce do iniekcji. Pomimo tego nie poddajemy się ()

#lilazfip #pokazkota #koty
ClaxKire - Mija 24 dzień leczenia. W przyszłym tygodniu jesteśmy umówieni do pani wet...

źródło: comment_1669554938c87iTDAoqqFhFnZNZvKh02.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@joolekk: Tak, w 2 osoby, jedna trzyma a ja podaję. Próbowałem sam ale źle to się skończyło...
Jest walka codziennie, ale nie chcę jej dodatkowo stresować codzienną wizytą u veta
  • Odpowiedz
@Mortimer_Gothic: teoretycznie w rodowodzie jest taka, ale chyba nas oszukali bo bardziej przypomina liliową niż niebieską xD


Mozliwe że z czasem się zmieni, moj tez niebieski byl jak braliśmy, w okolicy 6 miesiaca bardziej liliowy brzuszek a teraz 14 miesięcy i znów niebieski
  • Odpowiedz
@Patatina: Tak, ale wydali zdrową. Lila zachorowała juz u nas ( co prawda po tygodniu, ale jednak u nas). Powiedzieli, że to niestety pech i tyle... W umowie mamy, że moglibyśmy ją oddać, a jeżeli decydujemy się leczyć to oni nie odpowiadają za koszty leczenia itd.
Nie mieliśmy sił jeszcze z nimi walczyć
  • Odpowiedz
@ClaxKire: Eh nie dziwię się, lepiej skoncentrować się na walce o Lile! () . Ważne, że Lila się lepiej czuje bo się nią tak super zajmujecie! Odwdzięczy Wam się mruczeniem i łaszeniem się! ()
  • Odpowiedz
@ClaxKire:zdrówka dla kitku, ale!
To kie jest tak, że kot jednego dnia nie ma FIP, a drugiego jeb! Jest chory.

Okres inkubacji wirusa to około 6 tygodni do 4mc(w zależności od źródeł) , więc nie wydali Wam zdrowego kota.
I owszem, objawy zaczęła wykazywać u was, ale zakażona musiała być już wcześniej.
@deptacz_gnoju, popraw
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Tak, powiedzieli, że musiala być koronawirusem zarażona, ale większość kotów go ma. A to, że zmutował do FIP jest związane ze stresem przeprowadzenia się do nowego domu.
  • Odpowiedz